Disney Dzwoneczek Kolorowanka do pobrania

Kolorowanki Dzwoneczek

Zapraszamy do magicznego świata fantazji, przed Wami Kolorowanki Dzwoneczek. 

Zapewne każdy z Was słyszał o historii Piotrusia Pana, która zachwyca wszystkich, zarówno dzieci jak i dorosłych od pokoleń. Ogromna popularność historii książki Piotruś Pan zaowocowała powstaniem ogromnej ilości bajek, filmów, gadżetów oraz gier wideo. My dziś za pomocą naszych kolorowanek przedstawimy Wam jedną z najbardziej kultowych postaci tej historii – a dokładniej postać Dzwoneczka. 

Kolorowanki Dzwoneczek.

Fani Dzwoneczka z pewnością będą zachwyceniu naszymi kolorowankami Dzwoneczek, ponieważ przygotowaliśmy ich dla Was ponad 30. Wszystkie arkusze do druku przygotowane zostały w standardowym formacie A4 przez co ich drukowanie jest proste i przyjemne. Malowanki Dzwoneczek przedstawiają naturalnie postać Dzwoneczka oraz jej przyjaciółek – wróżek z serii filmów o Dzwoneczku. 

Pobierz i wydrukuj te darmowe kolorowanki Dzwoneczek za darmo.

Kolorowanki Dzwoneczek.

Dzwoneczek to wyjątkowa postać lubiana zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zwykle ubrana jest w zieloną sukienkę, ma blond włosy i jest niezwykle urodziwa. Jest bardzo ciepła i czuła, odrobinę niezdarna i czasem potrafi napsocić – jednak to wszystko w połączeniu z jej uśmiechem i chęcią pomocy sprawa, że jest niezwykle lubiana. 

Bohaterka naszych kolorowanek zagrała także w filmach animowanych poświęconych jej osobie; takich jak „Dzwoneczek”, „Dzwoneczek i zaginiony skarb”, „Dzwoneczek i uczynne wróżki”, „Dzwoneczek – sekret magicznych skrzydeł”, „Dzwoneczek i tajemnica piratów” czy Dzwoneczek i Bestia z Nibylandii”.

Darmowe kolorowanki Dzwoneczek to świetny sposób dla dzieci w każdym wieku, aby rozwijać kreatywność, koncentrację, zdolności motoryczne i rozpoznawanie kolorów.

Po skończonej zabawie w kolorowanie, nie zapomnij podzielić się tą magiczną kolekcją malowanek z innymi fanami Dzwoneczka, których znasz!