Kolorowanki Aladyn

Kolorowanki Aladyn zabiorą Cię w podróż do magicznego świata Książąt i Księżniczek produkcji Walta Disneya. Aladyn do którego nawiązują nasze poniższe kolorowanki to animowana bajka dla dzieci, która swoją premierę miała w listopadzie 1992 roku. Film opowiada nam historię Aladyna, Księżniczki Dżasminy oraz zaczarowanej magicznej lampy z uwięzionym wewnątrz dżinem.

Kolorowanki Aladyn są zarówno zabawne jak i również edukacyjne. A to dlatego, że dzięki nim dzieci mogą jednocześnie bawić się i eksperymentować z kolorami, dodatkowo trenują koordynację ruchową, koncentrację i wyobraźnię – a wszystko to wspólnie z bohaterami z ulubionej bajki. Darmowe kolorowanki do druku zawierają tytułową postać Aladyna, Księżniczki Dżasminy, uroczą małpkę Aladyna o imieniu Abu oraz magicznego Dżina. Jeśli Twoje dzieci lubią bajkę Aladyn z pewnością pokochają również poniższe kolorowanki.

Kolorowanki Aladyn

Ekscytująca i pełna życia adaptacja animowanego klasyka Disneya Aladyn to fascynująca opowieść o czarującym ulicznym łobuziaku Aladynie, odważnej i zdecydowanej księżniczce Dżasminie i magicznym Dżinie z zaczarowanej lampy, który może być kluczem do ich wspólnej przyszłości.

Jeśli Ty i dzieci uwielbiacie Aladyna i jego przyjaciół, to zapewne pokochacie i te zabawne kolorowanki do druku z Aladynem. Wszystko, co musisz zrobić aby dołączyć do zabawy, to wydrukować powyższe kolorowanki Aladyn i oczywiście bawić się wspólnie z dziećmi!