Kolorowanki Iniemamocni

Kolorowanki Iniemamocni to nasza najnowsza propozycja dla Wszystkich fanów tej zabawnej, animowanej produkcji Disney Pixar opowiadającej nam o losach tajnej rodziny super bohaterów.

Kolorowanki Iniemamocni.

Odkryj nasze kolorowanki inspirowane wydarzeniami i bohaterami z filmu Iniemamocni oraz Iniemamocni 2. Znajdują się na nich m.in. Bob Parr – Pan Iniemamocny, Helen Parr (znana w świecie super bohaterów jako Elastyna), Viola Parr, Maks Parr, malutki Jack-Jack Parr, Mrożon oraz złowrogi Syndrom. Wszystkie nasze kolorowanki są całkowicie darmowe, możecie pobrać je w wygodnym do druku formacie A4 i wydrukować na domowej drukarce.

Kolorowanki Iniemamocni.

Kolorowanki Iniemamocni zestaw kilkunastu czarno-białych arkuszy do druku, które możecie pobrać i wydrukować w domu całkowicie za darmo.

Iniemamocni to historia rodziny obdarzonej super mocami, która pewnego dnia postanawia zdjąć maski, zrzucić peleryny i przejść na przysłowiową „emeryturę”. Wszystko po to aby móc prowadzić tak jak inni – spokojne życie na przedmieściach. Dzieci naszych głównych bohaterów posiadają specjalne moce, jednak dzięki utrzymaniu tajemnicy nie są świadomi historii ich rodziców.

Niespodziewanie jednak po 15 latach Bob Parr, głowa rodziny – niegdyś znany światu Pan „Iniemamocny” otrzymuje zlecenie aby pomóc ludziom w walce z zabójczym robotem. Robot jest stworzony i sterowanym przez byłego fana „Iniemamocnych„, który w pewnym momencie zdecydował się na zniszczenie wszystkich superbohaterów.

Światu grozi zniszczenie, jest to sytuacja bez precedensu, a Pan „Iniemamocny” nie zwykł odmawiać. Sytuacja jednak komplikuje się w chwili, kiedy okazuje się, że długa przerwa w aktywności Boba sprawiła, że wykonanie zadania nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać i konieczna jest pomoc reszty rodziny. A to dopiero początek…

Jeśli spodobały Ci się nasze propozycje malowanek Iniemamocni, będziemy wdzięczni jeśli podzielisz się linkiem do naszej strony z rodziną i przyjaciółmi. Być może i oni znajdą tutaj kolorowanki dla siebie!