Kolorowanki dzień Ojca

Kolorowanki Dzień Ojca to wyjątkowe malowanki, które możecie pobrać i wydrukować całkowicie za darmo i ofiarować swoim Ojcom z okazji ich święta. Dzień Ojca to wyjątkowe święto, które w Polsce obchodzimy corocznie 23 czerwca. Bycie ojcem to ciężka praca, na zdecydowanie więcej niż pełen etat. To dlatego dni takie jak Dzień Ojca są tak ważne dla wszystkich dzieci i rodziców, jest to wyjątkowy czas, aby okazać ojcom odrobinę wdzięczności za wszystko, co dla nas robią.

Nasza kolekcja darmowych kolorowanek na Dzień Ojca dla dzieci jest tutaj po to aby pomóc Ci okazać swoją miłość i wdzięczność!

KOLOROWANKI DZIEŃ ojca

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilkanaście świetnych i unikalnych wzorów z myślą o celebrowaniu najważniejszego święta wszystkich ojców. Mamy dla Was kilka zabawnych wzorów kolorowanek, a także kilka szablonów laurek do pokolorowania i podarowania swojemu tacie. 

Kolorowanki dzień ojca przedstawiają tatusiów w formie superbohaterów i nie tylko, są także motywy z piłką nożną oraz pucharami za „ojcowskie” osiągnięcia. Przygotowane przez nas malowanki są odpowiednie dla dzieci w każdym wieku zarówno przedszkolaków jak i starszych dzieci i nastolatków. 

Dzień Ojca Kolorowanki

Jeśli szukasz spersonalizowanego prezentu, który możesz podarować mamie na Dzień Matki to mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość! Czy jest lepszy sposób niż ofiarowanie mamie własnoręcznie pokolorowanej kolorowanki, pełnej miłości pochodzącej z Twojego serca?

Specjalnie dla Was stworzyliśmy kilkanaście nowych kolorowanek na Dzień Matki, które możesz pobrać za darmo i wydrukować na domowej drukarce. Po zakończeniu malowania, kolorowankę możesz zamienić w wspaniałą kartkę lub laurkę i ofiarować swojej kochanej mamie z okazji jej święta.