Kolorowanki Wojownicze Żółwie Ninja

Kolorowanki Wojownicze Żółwie Ninja

Kolorowanki Wojownicze Żółwie Ninja w jednym miejscu, to co czego potrzebują wszyscy mali pasjonaci tych zielonych superbohaterów! Już teraz przygotujcie swoje ulubione kredki lub mazaki bo zabieramy Was na przygodę do świata Wojowniczych Zółwi Ninja, któremu trzeba będzie nadać nieco kolorów. Naturalnie obok odcieni zielonego, przydadzą Wam się inne kolory, takie jak: niebieski, pomarańczowy, fioletowy i czerwony – dlaczego takie? Zaraz Wam wyjaśnimy – choć fanom Żółwi Ninja raczej nie musimy tego tłumaczyć :)

Kolorowanki Wojownicze Żółwie Ninja

Kolorowanki Wojownicze Żółwie Ninja to czwórka superbohaterów, którzy są, jak już wiesz… żółwiami! Tak, dokładnie tak, jak te żółwie, które widzisz w akwarium, tylko że oni są wielcy, mówią i uwielbiają pizzę. No i oczywiście, walczą ze złoczyńcami, żeby obronić miasto.

Kolorowanki Żółwie Ninja

Nasze kolorowanki Wojownicze Żółwie Ninja to rysunki przedstawiające:

  • Leonardo – nosi niebieską opaskę i walczy mieczami, które nazywają się katany. Jest trochę jak starszy brat, zawsze trzyma grupę razem.
  • Michelangelo – to ten w pomarańczowej opasce, który uwielbia żarty i ma nunchaku, takie fajne kije połączone łańcuchem.
  • Donatello – ma fioletową opaskę i jest mega mądry. Jego broń to długi kij, nazywany bo. Lubi wynajdywać nowe wynalazki.
  • Raphael – z czerwoną opaską, ma dwa ostre sztylety, zwane sai. Jest najbardziej zadziorny z braci, ale ma wielkie serce.
  • Mają też mądrego nauczyciela, Mistrza Splintera, który jest… szczurem (jego też przygotowaliśmy na kolorowance ;) ) Ale nie takim zwykłym szczurem, tylko takim, który umie świetnie walczyć i uczy ich, jak być prawdziwymi bohaterami.

A wiesz, jak bohaterowie naszych dzisiejszych malowanek się stali Żółwiami Ninja? Przez zielony śluz zwany „ooze”, który ich zmienił. Od tego czasu walczą ze złem, zwłaszcza ze złym Shredderem i jego bandą.

Jeśli lubisz kolorowanki, to super! Możesz za darmo pobierać obrazki Żółwi Ninja z naszej strony i kolorować ich, gdy tylko chcesz. Wyobraź sobie, że tworzysz własne przygody dla Żółwi, może nawet wymyślisz nowego złoczyńcę albo Żółwia do ekipy! Baw się dobrze, testuj nowe kolory i pamiętaj, że każdy z Żółwi jest wyjątkowy, ale razem są na prawde niesamowici.

Kto jest twoim ulubionym? Zapraszamy do drukowania i kolorowania Żółwi Ninja, gotowy rysunek możesz udostępnić i pokazać innym na naszej facebookowej stronie. Miłego kolorowania!