Kolorowanki Gdzie Jest Nemo?

Kolorowanki Gdzie Jest Nemo? nawiązują do filmu animowanego, którego akcja toczy się wokół rynki – błazenka o imieniu Marlin, który wspólnie z przypadkowo poznaną rybką Dory poszukuje swojego malutkiego syna o imieniu Nemo.

Historia rozpoczyna się w momencie kiedy tytułowy Nemo podczas pierwszych lekcji w szkole, zabłądził w rafie koralowej i zgubił się w głębi oceanu. Na jego poszukiwanie wyrusza zatroskany ojciec oraz przyjaciółka Dory. Zabawna i momentami dramatyczna historia poszukiwań małego błazenka sprawiła, że film „Gdzie Jest Nemo?” stał się jednym z najbardziej popularnych i najlepiej zarabiających filmów animowanych dla dzieci. Ogromna popularność Nemo sprawiła, że zawitał on również do popkultury – bohaterów serii znajdziemy na ubraniach, gadżetach, torbach, zabawkach oraz tym co interesuje nas w tej chwili najbardziej – oczywiście kolorowankach. 

Kolorowanki Gdzie jest Nemo?

Specjalnie dla Was prezentujemy ponad 20 najlepszych kolorowanek  Gdzie Jest Nemo?. Poniżej znajdziesz kolorowanki z bohaterami bajki takimi jak: Nemo, Dory, Marlin, Squirt, Idol, Koral oraz Bruce. 

Nemo jest głównym i tytułowym bohaterem tego filmu przygodowego dla dzieci. Powyżej znajdziecie kilka zabawnych kolorowanek przedstawiających tą sympatyczną rybkę podczas swoich przygód w oceanie. 

Zanim jednak przejdziemy do kolorowania Nemo warto przedstawić po krótce jego postać. Tak więc Nemo jest 6 letnim błazenkiem – ciekawską, małą pomarańczowo-białą rybką, która niedawno skończyła 6 lat i właśnie rozpoczęła naukę w szkole.

Obok Marlina i Nemo poznajemy również Dory – zabawną małą rybkę, która uwielbia ciągle opowiadać o historii swojego życia. Dory jest przyjazna i towarzyska, czasem trochę męcząca jednak jest to spowodowane tym, że cierpi na zanik pamięci krótkotrwałej przez co bardzo często się powtarza. 

Nasze kolorowanki Nemo to także postać Bruce`a. Miłego i sympatycznego rekina, który nie zjada bezmyślnie innych ryb, dzieje się tak dzięki temu, że jest w trakcie terapii odwykowej i uważa że ryby są przyjaciółmi a nie pożywieniem.  

Tak więc ta podstawowa wiedza będzie dla Was wystarczająca i już teraz możecie przystąpić do pobierania, drukowania i malowania kolorowanek Gdzie Jest Nemo?

Wszystkie powyższe kolorowanki Gdzie Jest Nemo możecie pobrać i wydrukować całkowicie za darmo.