Świąteczne postacie z bajek

Kolorowanki Świąteczne postacie z bajek

Kolorowanki świąteczne postacie z bajek to wyjątkowe miejsce gdzie Świat Kolorowanek staje się jeszcze bardziej bajkowy i świąteczny! Dzieje się tak dlatego, że bohaterowie z Waszych ulubionych bajek i gier wideo przenoszą się w bajkową atmosferę świąt!

Zabieramy Was w niezwykłą podróż do krainy kolorów, gdzie Kubuś Puchatek ubiera choinkę, Myszka Miki pakuje prezenty, Sonic przebrał się za Świętego Mikołaja, SpongeBob i Patryk śpiewają Kolendy, a Hello Kitty piecze ciasteczka. 

Kolorowanki ŚWIĄTECZNE POSTACIE Z BAJEK

Nasze malowanki to doskonały sposób, aby poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia, zrobiliśmy to wplatając Waszych ulubionych bohaterów z bajek w tą wyjątkową scenerię i świąteczny klimat.

Jesteśmy pewni, że nasze darmowe kolorowanki z pewnością umilą Wam oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę i Wigilię. Kliknijcie już teraz na ulubioną postać, a ona przeniesie Was w świat świątecznej przygody. Pobierajcie, drukujcie, a następnie dajcie się ponieść kolorowej fantazji!

Z najwyższą starannością stworzyliśmy malowanki, które można pobrać lub wydrukować bezpośrednio z naszej strony, by stworzyć własne kolorowe dzieło sztuki i cieszyć się nim w przedświątecznym okresie. Tego typu kolorowanki można wykorzystać jako kartki świąteczne, lub Bożonarodzeniowe dekoracje w pokoju.

Nasze Świąteczne Kolorowanki to prawdziwy skarbiec dla małych adeptów kolorowanek. Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych kolorowanek, również te świąteczne są dostępne do pobrania zupełnie za darmo. Wystarczy kilka kliknięć, abyście mogli cieszyć się nieograniczoną ilością uroczych postaci w magicznych świątecznych scenkach. Tak więc, bez względu na to, czy decydujecie się na pobranie jednej czy wszystkich kolorowanek, bawcie się kolorami, twórzcie swoje arcydzieła i czerpcie radość z tego wyjątkowego okresu w roku! 

Na koniec zapraszamy do dzielenia się efektami Waszej pracy na naszych mediach społecznościowych. Aby dołączyć do naszej zabawy użyj hasztagu #ŚwiatKolorowanek.

Życzymy Wam świetnej zabawy z kolorowankami i Świąt pełnych radości!