Kolorowanki Dzień Nutelli

Dzień Nutelli 5 lutego kolorowanki

5 lutego obchodzimy Światowy Dzień Nutelli. Wszyscy miłośnicy tego niezwykle popularnego kremu mają wówczas okazję do świętowania. Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy dla Was kilka kolorowanek „Dzień Nutelli”. Malowanki możecie bezpłatnie pobrać z naszej strony i wykorzystać w trakcie zabawy w domu, szkole lub przedszkolu. 

Kolorowanki Dzień Nutelli

Światowy Dzień Nutelli obchodzimy od 2007 roku, kiedy to został zainicjowany przez amerykańska blogerkę Sarę Rosso. Wszystko po to aby miłośnicy Nutelli z różnych stron świata mieli swój wyjątkowy dzień, podczas którego mogą dzielić się doświadczeniami z ulubionym kremem w mediach społecznościowych.

Aby dołączyć do zabawy wystarczy używać na Facebooku, Instagramie lub Twitterze specjalnego hashtagu #WorldNutellaDay, sporo będzie się również działo na oficjalnych kontach Nutelli, gdzie obok zdjęć użytkowników, znajdziecie sporo ciekawych materiałów i pomysłów na smaczne wykorzystanie Nutelli. 

Aby pobrać darmową Kolorowankę na Dzień Nutelli kliknij w wybrany obrazek.

Kolorowanki Dzień Nutelli. Trochę historii…

Nutella jest delikatnym kremem na bazie orzechów laskowych i kakao. Oficjalnie pojawiła się na rynku w połowie lat 60 ubiegłego stulecia. A dokładniej w 1964 roku i od tego momentu skradła serca milionów ludzi na całym świecie. Oczywiście nadal, stale poszerza grono swoich wiernych fanów przez co obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i kultowych marek na świecie, dostępną w ponad 160 krajach.