Kolorowanki Bąbelkowy Świat Gupików

Kolorowanki Bąbelkowy Świat Gupików to coś wyjątkowego dla wszystkich fanów amerykańskiego serialu animowanego przedstawiającego zabawne aspekty życia małych gupików żyjącym w podwodnym miasteczku. Bąbelkowy Świat Gupików w zabawny sposób uczy najmłodszych widzów podstaw matematyki, nauk humanistycznych oraz odpowiedzialności w życiu codziennym, akcja serialu toczy się wokół przedszkola dla małych rybek – prowadzonego przez Pana Groupera. 

Kolorowanki Bąbelkowy Świat Gupików

Specjalnie dla Was prezentujemy zbiór naszym zdaniem najlepszych kolorowanek z Świata Gupików. Malowanki z Bąbelkowego Świata Gupików są popularne szczególnie wśród najmłodszych dzieci i przedszkolaków. Dlatego, że Pomagają rozwijać zdolności motoryczne, koordynację ruchową i koncentrację. 

Przed Wami ponad 20 najlepszych kolorowanek z Świata Gupików. Oprócz typowych humorystycznych scenek akcji z bajki znajdziecie tutaj również kolorowanki z głównymi bohaterami serialu animowanego takimi jak: Gil, Molly, Deema, Goby, Oona, Piesek Bąbelek oraz Pan Grouper.

Nawet jeśli Twoje dziecko nie jest fanem tej zabawnej bajki, z pewnością dzięki naszym kolorowankom szybko ją pokocha. Aby ułatwić Wam identyfikację w poniższym artykule po krótce opiszemy i przedstawimy Wam większość głównych bohaterów. 

Bohaterowie Bąbelkowego Świata Gupików

Gil:

Jeden z głównych bohaterów Bąbelkowego Świata Gupików, słodki mały chłopczyk, niezwykle energiczny i hałaśliwy – dosłownie wszędzie go pełno. Dzięki ogromnej ilości energii i chęci poznawania świata to właśnie Gil najczęściej zaprasza wszystkich przyjaciół do wspólnej przygody. Cechy charakterystyczne Gila to brzoskwiniowa skóra, ciemnozielony ogon oraz niebieskie oczy. 

Molly:

Kolejna postać, którą przedstawimy to Molly, niezwykle muzykalna dziewczynka, liderka gangu gupików. Molly uwielbia śpiewać i jest prawdziwą duszą towarzystwa. Kocha scenę i dobrze się na niej czuje, lubi być w centrum zainteresowania. Nieodparta chęć pozostawania w centrum uwagi nie sprawia jednak, że Molly jest samolubna – jest dokładnie odwrotnie, jest lubiana, przyjacielska, życzliwa, miła i pomocna.

Deema:

Najbardziej charakterystyczną cechą wyglądu Deemy są jej włosy – zdecydowanie najdłuższe spośród wszystkich bohaterów serialu. Ma pomarańczowy kolor skóry, złocisto żółte włosy niebieskie oczy i piękny czerwony ogo. Deema podobnie jak Gil ma nieskończone pokłady energii, jest zabawna – uwielbia rozśmieszać innych gupików żartami i kawałami.

Noony: 

Najspokojniejszy z wszystkich gupików, o brzoskwiniowym odcieniu skóry, pięknych pomarańczowych włosach i zielonkawych oczach. Jego najbardziej rozpoznawalną cechą ubioru są niebieskie okulary do nurkowania z którymi się nie rozstaje. 

Oona:

Kolejna przedstawicielka syrenek z bajki, jest delikatna, słodka i jednocześnie niezwykle szczera. Ma brzoskwiniowy kolor skóry i piękny fioletowy ogon. Oona bardzo ceni sobie przyjaźń, lubi pomagać i jako pierwsza zauważa, że któryś z gupików źle się czuje. Ponadto uwielbia pielęgnować rośliny, a w szczególności upodobała sobie kwiaty.

Goby:

Malutki gupik z wielkimi oczami, o ciemnobrązowym kolorze skóry. Nasz słodki bohater ma złocisto żółte włosy oraz brązowe oczy i piękny ogon w fioletowe paski. Goby ma niesamowitą wyobraźnię, która w połączeniu z jego kreatywnością daje efekty w postaci pięknych historii. Dodatkowo nasz bohater uwielbia testować i zakładać nowe przezabawne stroje. 

Pan Grouper

Grouper to rybka, która w serialu pełni funkcje nauczyciela i dyrektora przedszkola do którego uczęszczają gupiki. Jest niezwykle pozytywny i każdy nowy dzień jest dla niego kolejną okazją do odkrycia czegoś nowego. Pan Grouper docena inteligencje gupików i zachęca ich do dalszej pracy nad sobą i swoimi umiejętnościami. 

Piesek Bubble

Jak przystało na każdego szczeniaczka, Bąbelek jest niesamowicie uroczy i przyjazny. Jego właścicielem jest gupik Gil. Bubble to hałaśliwy malutki piesek z rybim ogonkiem, który uwielbia zabawy i gry. 

Wszystkie powyższe kolorowanki Bąbelkowy Świat Gupików możesz pobrać i wydrukować całkowicie za darmo. Będzie nam niezwykle miło jeśli po skończonej pracy, udostępnisz nam jej zdjęcie na naszym profilu na Instagramie lub Facebooku. Jeśli Twoja rodzina lub znajomi również oglądają serial animowany Bąbelkowy Świat Gupików możesz podzielić się z nimi linkiem do tej strony.