Kolorowanki Lilo i Stich

Kolorowanki Lilo i Stich

Kolorowanki Lilo i Stich jak sama nazwa wskazuje nawiązują i są częścią wielkiej klasyki Disneya – bajki o przygodach sympatycznej Lilo i jej przyjaciela Sticha. Ze względu na swój sukces Lilo i Stich był tematem kilku filmów, seriali telewizyjnych oraz gier wideo. Postacie Lilo i Stich są obecne także w popkulturze możemy ich spotkać na ubraniach, szkolnych gadżetach no i przede wszystkich w kolorowankach do druku.

Kolorowanki Lilo i Stich

Zapraszamy po nasze darmowe kolorowanki Lilo i Stich! Aby pobrać kolorowankę wystarczy kliknąć na miniaturkę poniżej. Na następnej podstronie możecie wydrukować kolorowankę bezpośrednio z naszej strony lub pobrać ją wygodnie na komputer lub telefon.

Niezwykle popularny film Lilo i Stitch odpowiada nam na pytanie, czy jesteśmy sami we wszechświecie. Odpowiedź jest prosta – nie! Taką wersję przynajmniej przedstawia nam studio Disney w swojej kreskówce.  Ta fenomenalna produkcja przedstawia uroczego kosmitę o imieniu Stich, który ląduje na Hawajach i zaprzyjaźnia się z małą dziewczynką o imieniu Lilo, aby przeżyć szaloną przygodę na ziemi.

Nasze darmowe kolorowanki dla dzieci Lilo i Stitch to idealny sposób na przeżycie kosmicznych i kolorowych przygód z ulubionymi postaciami z filmu!

Kolorowanki Lilo i Stich to także mnóstwo okazji do wypróbowania nowych środków artystycznych oraz kolorystycznych. Do kolorowania możecie użyć farb, kredek ołówkowych, kredek świecowych lub flamastrów – oczywiście możecie połączyć wszystkie te techniki i stworzyć swoje małe kreatywne dzieła sztuki. Pełna różnorodność kolorów to, to co lubimy najbardziej! 

Mamy nadzieję, że po pokolorowaniu swoich ulubionych wydruków Lilo & Stitch udostępnisz je nam na naszych social mediach np. na Facebooku lub Instagramie, abyśmy mogli je zobaczyć. Nie możemy się już doczekać na efekty Waszej pracy z naszymi kolorowankami Lilo i Stich.