Kolorowanki Król Lew

Kolorowanki Król Lew – pobierz darmowe kolorowanki do druku z jednego z najbardziej lubianych filmów animowanych dla dzieci i dorosłych. Król Lew to piękna i wzruszająca historia lwa o imieniu Simba i jego rodziny oraz przyjaciół. Odkąd pojawił się na ekranach kin w latach 90 ubiegłego wieku, powstało wiele sequeli, spin-offów, książek oraz gier wideo. 

Specjalnie dla wszystkich fanów filmu Król Lew przygotowaliśmy serię bezpłatnych kolorowanek Król Lew dla dzieci, aby pomóc im przenieść się do świata Simby i jego przyjaciół. 

Kolorowanki Król Lew.

Poniżej przedstawiamy Wam ponad 20 świetnych kolorowanek w dużej rozdzielczości, które możecie pobrać i wydrukować całkowicie za darmo! W naszej kolekcji znajdziecie kolorowanki z takimi bohaterami jak: Simba, Timon, Pumba, Mufasa, Skaza, Rafiki, Zazu i wiele innych.

Będzie nam niezmiernie miło jeśli podzielicie się efektami Waszej pracy, udostępniając nam ukończone kolorowanki na naszych stronach na Facebooku, Instagramie lub Pintereście – linki do nich znajdziecie na górze naszej strony. 

Mamy nadzieję, że dzięki naszej kolekcji darmowych kolorowanek dla dzieci Król Lew sprawiliśmy Wam wiele radości i daliśmy mnóstwo zabawy. Z kolorowankami Król Lew macie okazje przeżyć przygody Simby, Timona oraz Pumby na nowo. Staraliśmy się przedstawić w malowankach jak najwięcej postaci i scenek z filmu. Tak abyście mieli okazję i szansę użyć wielu niesamowitych technik kolorowania oraz mnóstwa jaskrawych kolorów.