Kolorowanka Peppa Dziadek Swinka, Mama Swinka i Tata Swinka. Kolorowanki

Kolorowanki Świnka Peppa

Kolorowanki Świnka Peppa.

Dla wszystkich wielkich fanów Świnki Peppy przygotowaliśmy najlepsze darmowe kolorowanki Świnka Peppa. Dlatego nie czekaj, po prostu pobierz je i wydrukuj. Następnie chwyć za kolorowe kredki i ciesz się kolorowaniem. Nasze malowanki z Świnką Peppą to idealna rodzinna zabawa dla wszystkich, również najmłodszych dzieci.

Poniższe kolorowanki przedstawiają małą świnkę Peppę i jej zwariowane przygody przedstawione w formie łatwych kolorowanek. Jak wygląda Świnka Peppa? Zapewne wszyscy doskonale wiecie, jeśli jednak nie do końca jesteście pewni to już wyjaśniamy. Przede wszystkim Świnka Peppa występuje zwykle w czerwonej sukience i ma różową skórę. 

Animowany serial dla dzieci opowiada w swoich kilkunastominutowych odcinkach historie i perypetie głównej bohaterki i jej rodziny (młodszego brata Georga oraz sympatycznych rodziców).

Kolorowanki Świnka Peppa.

Nasze pierwsze Malowanki przedstawiają Świnkę Peppę i jej młodszego brata Świnkę George. Cieszą się pięknym słonecznym dniem bawiąc się na trawie. Użyj zielonych kredek do pokolorowania trawy, niebieskiej do koszulki George, a różowej do sukienki Świnki Peppy. Możesz użyć niebieskiej farby akwarelowej do nieba!

Nasza druga malowanka przedstawia Świnkę Peppę robiąca swoją ulubioną rzecz na świecie… skacząca w błotnistych kałużach! Polecamy używać brązowych akwareli do kałuży, aby wyglądała bardziej realistycznie. Dodatkowo linie na tej stronie do kolorowania są tak proste, że są idealne nawet dla najmłodszych fanów Peppy!

Kolorowanki Peppa.

Nasze Kolorowanki Świnka Peppa to nie tylko grafiki z sympatyczną Świnką. Dlatego mamy dla Was również arkusze do druku z innymi bohaterami serialu! W malowankach mamy okazję poznać dziadków, przyjaciół Peppy (Owca Suzy, Królik Rebecca, Danny Pies) i ich bliskich (Dziadek Pies, Pani Królik). 

Podsumowując, Świnka Peppa jest rozbrykana, ciekawska, bardzo pomysłowa i uwielbia przygody. Ponadto Peppa uwielbia czekoladowe ciasteczka, przyjęcia urodzinowe oraz rowerowe wycieczki i pikniki.

Co najważniejsze jednak Peppa kocha swoje błotnisko, bo co jest lepszego na świecie niż skakanie w deszczu przez kałuże.

KORZYŚCI ROZWOJOWE WYNIKAJĄCE Z KOLOROWANIA:

Możemy uważać, że malowanki są po prostu zabawne, ale mają też naprawdę sporo korzyści zarówno dla dzieci, jak i dorosłych:

  • Dla dzieci: rozwój zdolności motorycznych i koordynacja wzrokowo-ruchowa. Rozwija się ona wraz z kolorowaniem lub malowaniem kolorowanek. Pomaga również w nauce wzorów, rozpoznawania kolorów, struktury rysunku i wiele więcej!
  • Dla dorosłych: Relaks, głęboki oddech i kreatywność w zabawach z swoimi pociechami.