Kolorowanki Poppy Playtime

Kolorowanki Poppy Playtime, to nasza propozycja dla Wszystkich fanów tej nieco przerażającej gry typu horror z zagadkami, które musisz rozwiązać aby przetrwać i nie wpaść tym samym w szpony wielkiego niebieskiego potwora Huggy Wuggy. 

Poppy Playtime to gra,
która bardzo szybko zyskała spore grono fanów i miłośników. Główna postać niebieski potwór Huggy Wuggy mimo swojego strasznego wyglądu coraz częściej trafia na sklepowe półki pod postacią przeróżnych gadżetów.

Kolorowanki Poppy Playtime.

Spora popularność spowodowała także zapotrzebowanie na kolorowanki Poppy Playtime z głównymi bohaterami gry. Poniżej prezentujemy nasze malowanki, które możecie pobrać za darmo w dużej rozdzielczości i wygodnym do druku formacie A4.  Kolorowanki Poppy Playtime przedstawiają m.in. Huggy Wuggy, Kissy Missy, Poppy Playtime, Bron, Cat-Bee, Boogie Bot. 

Jeśli lubicie Poppy Playtime, sprawdźcie również nasze kolorowanki Huggy Wuggy z gry Friday Night Funkin’

Gdy już pokolorujecie swoją ulubioną koparkę, możecie udostępnić nam zdjęcia Waszych prac na naszych stronach na Facebooku, Pintereście lub Instagramie. Nie możemy się doczekać aby zobaczyć efekty Waszej pracy! 

Ciekawostki z gry Poppy Playtime:

  • Premiera gry miała miejsce 21 października 2021 roku.
  • Akcja gry toczy się w opuszczonej fabryce zabawek firmy Playtime Co.
  • Cała załoga fabryki zniknęła przed laty w niewyjaśnionych okolicznościach. A teraz my wcielamy się w postać osoby, która musi rozwikłać zagadkę i tajemnice tego miejsca. 
  • Akcję gry obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. 
  • Gra została podzielona na rozdziały tzw. chaptery.
  • Na każdym etapie gry musimy rozwiązać łamigłówki, pomaga nam w tym specjalny plecak wyposażony w dwie sztuczne dłonie na stalowych teleskopowych przewodach.
  • Dzięki przedłużonym dłoniom, możemy przenosić ciężkie przedmioty, a także manipulować przełącznikami, które znajdują się w dalszej odległości od naszej postaci.