Kolorowanki Minionki dla dzieci

Kolorowanki Minionki

Kolorowanki Minionki

Jeśli interesują Was kolorowanki Minionki to świetnie trafiliście! Specjalnie dla Was stworzyliśmy galerię darmowych malowanek z Minionkami, które już teraz możecie pobrać i wydrukować a następnie cieszyć się kolorowaniem. Filmy animowane z Minionkami są znane i lubiane przez dzieci na całym świecie, te malutkie stworzenia na dobre zagościły w świecie popkultury. Są widoczne niemalże wszędzie, począwszy od telewizji po gry wideo, gadżety, kończąc na elementach ubrań i garderoby.

Przed Wami kolekcja najlepszych kolorowanek do druku z Minionkami, przewiń stronę w dół aby zobaczyć je wszystkie.

kolorowanki Minionki

Kolorowanki Minionki. Wspaniała zabawa z Malowankami. 

Minionki to zabawne małe żółte stworki, które zostały stworzone aby służyć ludziom… niestety tym, którzy z założenia są źli i mają niecne plany – głównie związane z zdobyciem władzy nad światem. Minionki swoim kształtem przypominają małe żółte pastylki, mają jedno lub dwoje oczu oraz zaledwie kilkanaście małych włosków na głowie. Na co dzień noszą niebieskie kombinezony i posługują się minionkowym językiem.

Pobierz już teraz nasze kolorowanki Minionki i dołącz do wspaniałej zabawy, trenując jednocześnie zdolności motoryczne ręki, koncentrację i umiejętności dobierania kolorów. Nasze malowanki przedstawiają głównych bohaterów filmu animowanego Minionki, takich jak Gru, Agnes, Dave, Dr. Nefario, Margo, Kevin, Kyle, Stuart, Tim, Phi i inni.

Jeśli spodobało Ci się to co tutaj zobaczyłeś, będziemy wdzięczni jeśli udostępnisz tą stronę rodzinie lub znajomym. Jesteśmy również na facebooku, zachęcamy do obserwacji naszego profilu, wtedy na pewno nie ominą Was żadne nowości z świata kolorowanek.