Kolorowanki Jurassic World

Kolorowanki Jurassic World to wejście do świata wielkich dinozaurów, prehistorycznych stworzeń i przede wszystkim dobrej zabawy z malowankami. Przygotuj już teraz ulubione kredki, mazaki lub farby i zaczynamy zabawę, gdzie będziemy mogli dodać nieco kolorów takim dinozaurom jak T-Rex czy Velociraptor. Zaczynajmy!

Kolorowanki Jurassic World.

W Jurassic World dinozaury żyją na wielkiej wyspie, która przypomina ogromne zoo. Jest tam nawet specjalny dinozaur, Indominus Rex, który jest większy i straszniejszy niż inne dotąd znane ludziom. Kiedy będziesz kolorować, pamiętaj, że możesz użyć dużo zieleni, szarości i brązu, ale możesz też zaszaleć i pomalować dinozaury na inne kolory, jak chcesz!

Kolorowanki z Parku Jurajskiego.

Wiesz, że T-Rex miał ogromne zęby i był bardzo silny? A Velociraptor był szybki i sprytny, często polował w grupie. Triceratops miał trzy rogi i wielki kołnierz, który chronił jego szyję – wszystkie te fantastyczne dinozaury możesz pokolorować na naszych kolorowankach z Jurassic World.

Możesz też dodać swoje tło do kolorowanek – może narysujesz dżunglę albo plażę, gdzie dinozaury mogą się bawić? Niech każdy dinozaur będzie wyjątkowy, możesz mu nawet dodać jaskrawe kolory i ciekawe wzory.

Kolorowanie mieszkańców Parku Jurajskiego to fajny sposób, by pokazać, co potrafisz i nauczyć się czegoś o dinozaurach. Weź swoje kredki i zacznij kolorować! Pokaż wszystkim, jak wygląda Twój własny Jurassic Park. Baw się dobrze!

To już wszystkie kolorowanki związane z serią Jurassic World oraz Jurassic Park, jednak jeśli fascynują Cię dinozaury i prehistoryczne stworzenia koniecznie sprawdź naszą galerię kolorowanek dinozaurów.