Słodkie Kolorowanki Jednorożec. Darmowe kolorowanki do druku.

Kolorowanki Jednorożec w jednym miejscu.

Jednorożce to mityczne i magiczne stworzenia cieszące się ogromną popularnością wśród dzieci w każdym wieku dlatego też powstały nasze kolorowanki jednorożec. Na tej stronie znajdziesz szeroką gamę magicznych kolorowanek z jednorożcami, od słodkich maluszków po majestatyczne uskrzydlone stworzenia o nieco większym stopniu trudności w kolorowaniu.

Przewiń stronę w dół, aby zobaczyć wszystkie Kolorowanki Jednorożec jakie przygotowaliśmy.

Kliknij na wybrany obrazek aby wyświetlić go w większym rozmiarze.

Jednorożce dzięki ludzkiej fantazji zagościły na dobre w naszej historii, stały się także ikoną popkultury. Są jednymi z najpopularniejszych mitycznych stworzeń, są znane ze swojego niesamowitego wdzięku i urody. W popkulturze mamy z nimi styczność w takich produkcjach filmowych jak: Opowieści z Narnii, Ostatni Jednorożec lub w popularnej kreskówce dla dzieci „My Little Pony”

Stąd też „Kolorowanki Jednorożec” idealnie nadają się do wspólnej zabawy na urodzinowej imprezie lub po prostu są świetnym sposobem na nudę w deszczowy i pochmurny dzień. Jeśli podobają Ci się nasze kolorowanki z jednorożcami to udostępnij tę stronę znajomym i rodzinie.

Popularność jednorożców spowodowała duże zapotrzebowanie wśród naszych czytelników na kolorowanki z jednorożcami. Dlatego też zapraszamy do przewinięcia strony w dół, pobrania i wydrukowania całkowicie za darmo. Cieszmy się wspólnie tymi magicznymi stworzeniami!

Kolorowanki jednorożec. Do pobrania i wydrukowania za darmo.

Wszyscy miłośnicy jednorożców wiedzą, że są to stworzenia przypominające uskrzydlonego konia z magicznym spiralnym rogiem na głowie. Jednorożce do kolorowania są fantastycznym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Nie czekajcie, przygotujcie wielokolorowe, tęczowe kredki, flamastry lub farby akrylowe i zaczynajmy zabawę.

Jednorożce są często ukazywane wśród ciał niebieskich, takich jak słońce, księżyc czy gwiazdy. Ten obrazek przedstawia słodkiego małego jednorożca w towarzystwie chmurek, które pozostawiają po sobie tęczowy ślad.

Nasze kolorowanki jednorożce są rysowane prostymi pogrubionymi liniami, wszystko po to aby kolorowanie było łatwe i przyjemne nawet dla najmniejszych rąk. Kolorowanie od najmłodszych lat to wspaniały sposób na wzmocnienie dłoni, pracę nad chwytem i nadgarstkiem. Proste i przyjemne arkusze do kolorowania wspomagają i poprawiają u dzieci naukę skupienia. Ponadto w trakcie kolorowania dzieci uczą się perspektywy, poznają kształty i kolory. Z czasem te zaangażowanie dzięki wyobraźni przeradza się w kreatywność.

Darmowe Kolorowanki Jednorożce

Poniższy jednorożec na bardzo młodego. Być może wciąż jest dzieckiem. Wydaje się, że czeka na chwilę kiedy jego puszysta grzywa i ogon nabiorą dodatkowych kolorów. Czy wiesz, że mały koń nazywa się źrebakiem, a mały jednorożec nazywa się iskierką?

Kolorowanki dla dorosłych z Jednorożcem.

Kolejna nasza kolorowanka skierowana jest dla starszych dzieci i dorosłych. Przepiękny majestatyczny jednorożec z skomplikowanym wzorem z pewnością będzie idealnym rozwiązaniem na chwilę relaksu. 

Mamy także dla Was nieco bardziej humorystyczną kolorowankę z jednorożcem. Wszyscy z nas uwielbiają wakacje i pływanie w morzu. Powyższy arkusz przedstawia małego kucyka na rajskiej plaży, przygotowanego do morskiej kąpieli w towarzystwie dmuchanego flaminga. Ciekawi nas jakich kolorów użyjecie w tej malowance?

Kolejny jednorożec dumnie kroczący po magicznej krainie. Pamiętajcie, że wszystkie nasze kolorowanki Jednorożec są całkowicie bezpłatne. Możesz pobrać je wszystkie. 

Czy wiesz, że jednorożec ze skrzydłami nazywa się Pegazem? Te stworzenia sięgają aż do mitologii greckiej. Malutki pegaz na tej kolorowance ma bardzo piękne rozwiane włosy i podnosi się na tylnych łapach. Wydaje się jakby chciał wykorzystać swoją niesamowitą moc i udać się w daleką podróż.

Kolorowanki z Jednorożcem dla dorosłych

Kolorowanka Pusheen Jednorożec

Jednorożcowe szaleństwo opanowało również świat przesłodkiego kotka Pusheen. Zwykle szary kotek ma okazję stać się niezwykle kolorowym jednorożcem, dzięki swojej falującej tęczowej grzywie. Nie zapomnij również o ogonku.

Kolorowanka My Little Pony z Jednorożcem

Tworząc kolorowanki Jednorożce nie sposób pominąć przedstawicieli serialu „My Little Pony”. Znane i uwielbiane na całym świecie kucyki i jednorożce sprawią, że Twoje dziecko chętnie sięgnie po kredki i rozpocznie swoją nową przygodę w magicznym świecie kolorowanek.

Pamiętajcie – stale aktualizujemy nasze kolorowanki z jednorożcami, zatem odwiedzajcie nas często w poszukiwaniu nowości na stronie. Sprawdzajcie na bieżąco jakie nowe kolorowanki dla Was przygotowaliśmy. Mamy nadzieję, że kolorowanie tych fantastycznych stworzeń przysporzyło Wam wiele radości i zabawy. 

Po zakończeniu kolorowania nie zapomnij opublikować swojej pracy na naszym facebooku, już nie możemy doczekać się chwili, w której będziemy mieli okazję aby podziwiać Wasze wspaniałe prace.