Malowanki Transformers

Kolorowanki Transformers

Darmowe kolorowanki Transformers to świetny sposób na nudę dla dzieci w każdym wieku. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilkanaście wysokiej jakości arkuszy do druku, które możecie pobrać i wydrukować na domowej drukarce w standardowym formacie A4.

Kolorowanki Transformers do druku.

Gwarantujemy, że każdy kto lubi roboty i Transformers znajdzie tutaj coś dla siebie. Mamy zarówno kolorowanki z Autobotami jak i Decepticonami. Tak więc, z naszą kolekcją kolorowanek możecie przenieść się do świata Transformers w kilka chwil – wystarczy sięgnąć po ulubione kredki lub flamastry i przystąpić do zabawy. 

Jeśli spodobało Wam się to co tutaj zobaczyłeś/aś udostępnij tą stronę rodzinie lub znajomym, być może i oni skorzystają z naszej kolekcji kolorowanek Transformers. 

Darmowe Malowanki Transformers do druku to świetny sposób dla dzieci w każdym wieku, aby rozwijać kreatywność, koncentrację, zdolności motoryczne i zabawę z kolorami. Dodatkowo dzieci od zawsze fascynują się robotami, super mocami i walką dobra ze złem. Dlatego też między innymi super bohaterowie mają tak ogromny wpływ na ich młode i kreatywne umysły.

Tak więc nie ma na co czekać! Już teraz dołączcie do zabawy w kolorowanie, z naszymi kolorowankami nie będzie czasu na nudę!

Transformers jak to się zaczęło?

Transformers to jeden z najpopularniejszych seriali animowanych lat 80 ubiegłego wieku. Niezwykła popularność serialu „Transformers Generation 1” przez kilkanaście lat zdobyła rzeszę wiernych i oddanych fanów, co wkrótce zaowocowało powstaniem serii pełnometrażowych filmów pt. „Transformers” dla dzieci i dorosłych.

Pełnometrażowe filmy opowiadają m.in. historię, podczas której tysiące lat temu na planecie Cybertron wybuchła wielka wojna między Autobotami (na czele których stał Optimus Prime) a Deceptikonami (pod dowództwem Megatrona). Optimus Prime wystrzelił mityczny artefakt – Wszechiskrę – w kosmos, ta zaś wylądowała na naszej planecie i sprowadziła na nią życie. Akcja filmu przenosi się do czasów współczesnych gdzie Autoboty i Deceptikony tocząc walki próbują odzyskać wszechiskrę.

Ogromny sukces serii spowodował zapotrzebowanie i produkcję różnego rodzaju gadżetów takich jak zabawki, figurki, odzież, gry wideo czy kolorowanki.