Syrenka Arielka Kolorowanka

Kolorowanki Arielka

Kolorowanki Arielka – witajcie w fantastycznym podwodnym świecie Małej Syrenki Arielki oraz jej przyjaciół Eryka, Sebastiana i Florka. 

Poniżej prezentujemy piękne kolorowanki Arielka, które możecie pobrać na dysk w dużej rozdzielczości całkowicie za darmo. Następnie malowanki możecie wydrukować na domowej drukarce w standardowym formacie A4 i przystąpić do tego co lubimy najbardziej – a dokładniej do kolorowania.

Kolorowanki Arielka

Darmowe kolorowanki do druku Mała SyRenka

Świetna produkcja Disneya Mała Syrenka, oczywiście jest inspirowana piękną baśnią Hansa Christiana Andersena – opowieść o syrence Ariel. Bohaterka baśni zamieszkuje wraz z przyjaciółmi bezkres oceanu. Pewnego dnia Arielka ratuje przystojnego księcia Eryka z tonącego statku – jest to moment zwrotny w życiu „Małej Syrenki”.

Dlatego, że wtedy postanawia za wszelką cenę trafić do świata ludzi aby odnaleźć księcia. Niestety działając pod wpływem emocji, oraz zauroczenia Arielka zawiera niekorzystny układ z morską czarownicą Urszulą. W zamian za parę nóg i szansę spotkania księcia Eryka ponownie, Arielka oddaje swój ogon i głos. Wkrótce po tym Arielka odkrywa, że układ z Urszulą był złą decyzją, która niesie za sobą szereg konsekwencji.

Ta historia o księżniczce Disneya jest uwielbiana przez małe dzieci, które marzą o byciu śliczną syreną, śpiewającą i tańczącą w głębinach oceanów. Dlaczego więc nie pozwolić dziecku kolorować i używać własnej kreatywności i wyobraźni?

Pobierz i wydrukuj nasze darmowe arkusze pt.: Kolorowanki Arielka i pozwól wyobraźni Twojego dziecka szaleć przez długi godziny z kredkami i kolorowami.