Vaiana: Skarb oceanu

Kolorowanki Vaiana – Moana

Kolorowanki dla dzieci Vaiana: Skarb oceanu

Szukasz kolorowanek z filmu Vaiana Skarb oceanu? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! Mamy najlepsze darmowe kolorowanki Vaiana, które możesz pobrać i wydrukować w domu. 

Kolorowanki Vaiana do druku.

Moana (Vaiana) to urocza dziewczynka, urodzona w wyspiarskiej wiosce Motunui,  jest córką Wodza Tui i Siny, od rodziców oprócz odwagi, chęci pomagania innym odziedziczyła miłość do mórz, oceanów i podróży. Kiedy jej wyspa staje się zagrożona, przez zabijającą życie ciemność, Moana zostaje wybrana przez ocean na podróż przez morze, aby ocalić zarówno swój lud, jak i świat. To wszystko zawarliśmy w naszych malowankach Vaiana które prezentujemy poniżej. Jeśli spodobało Ci się to co tutaj znajdziesz, udostępnij tą stronę rodzinie lub znajomym. Być może i oni znajdą tutaj coś interesującego dla siebie.

Przenieś się w magiczny świat Moany z naszymi kolorowankami!

 Z pewnością każdy rodzic pragnie, aby jego pociecha już od najmłodszych lat przyswajała pożyteczne informacje i nabierała przydatnych nawyków.

Rodzice troszczą się, by dziecko rozwijało swój intelekt i błyszczało wiedzą wśród rówieśników, dlatego też pragną zadbać o rozwój jego umiejętności. Najlepszą metodą nauki kilkulatków jest nauka przez zabawę. Dziecko z wielką przyjemnością używa zabawek edukacyjnych, które służą jego rozwojowi. Bardzo przydatne do celów edukacyjnych są także wszelkiego rodzaju malowanki i kolorowanki.

Jest to materiał bardzo powszechnie znany i dostępny nawet na stronach internetowych w formie gotowej do wydruku. Rodzic bardzo łatwo i szybko może znaleźć odpowiednią dla swojej pociechy malowankę, którą wydrukuje i odda do wypełnienia kolorami.

Dzieci bardzo lubią kolorowe kredki, których chętnie używają i dlatego wspaniałym wyzwaniem jest dla nich zamalowanie pustych przestrzeni malowanki starając się nie wyjść kolorem poza kontur.