Kolorowanki Dzień Babci i Dziadka

Kolorowanki Dzień Babci i Dziadka

Darmowe kolorowanki Dzień Babci i Dziadka

Darmowe kolorowanki z okazji Dnia Babci i Dziadkaprzypadającego 21 i 22 stycznia to niewątpliwie doskonały sposób na miły i chwytający za serce upominek dla dziadków z okazji ich święta. Odręcznie pokolorowana laurka lub kolorowanka to coś co z pewnością ucieszy zarówno babcię jak i dziadka, tym bardziej, że będzie to prezent otrzymany od ulubionego wnuczka lub wnuka. Niewątpliwie będzie to niezwykle cenny podarunek, który zostanie wyeksponowany na lodówce lub innym szczególnym miejscu. Kolorowanka, która została wykonana odręcznie i samodzielnie, jest zdecydowanie lepszym prezentem niż gotowy upominek z sklepu. 

Każdą kolorowankę można pobrać z naszej strony za darmo, następnie wydrukować i pokolorować. Taki gotowy rysunek, można przerobić na specjalną laurkę lub kartkę z okazji Dnia Babci i Dziadka, lub umieścić w kopercie i dołączyć do innego upominku. 

Aby pobrać kolorowankę na Dzień Babci i Dziadka w większej rozdzielczości, kliknij w wybrany rysunek.

1. Kolorowanki dzień babci i dziadka

Pierwsza kolorowanka, którą dla Was przygotowaliśmy przedstawia uśmiechnięte i wesołe twarze dziadka i babci. Rysunek posiada sporo wolnej przestrzeni, którą można dowolnie zaaranżować, np. życzeniami, serduszkami lub kwiatuszkami. 

2. Kolorowanka dzień babci.

Kolejna z naszych darmowych malowanek, przedstawia szczęśliwą babcię i wnuczkę, która przytula się i daje babci słodkiego całusa w policzek. Dodatkowo kolorowanka zawiera życzenia „Wszystkiego Najlepszego Babciu”.

3. Laurka Na dzień Babci i Dziadka

Trzecia grafika to uniwersalna kolorowanka na dzień Babci lub Dziadka, którą może ofiarować im wnuczek. Obrazek przedstawia wnuczka z kwiatami, który składa dziadkom najlepsze życzenia z okazji ich święta.

4. Laurka Od wnuczki Na dzień Babci i Dziadka

Darmowa kolorowanka z okazji dnia Babci i Dziadka od wnuczki. Pod dużym napisem Kocham Cię, można dopisać imię babci lub dziadka. Na pewno każdy z nich ucieszy się otrzymując taką ręcznie wykonaną pracę od swojej ukochanej wnuczki. 

5. PRosta darmowa kolorowanka dla Babci i Dziadka.

Następna grafika, którą dla Was przygotowaliśmy to proste kontury przedstawiające babcię i dziadka, jest to grafika skierowana dla najmłodszych dzieci, które pracują jeszcze nad techniką kolorowania. Przy niewielkiej pomocy dorosłych na kartce można jeszcze umieścić życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka.

6. Najlepszy Dziadek na świecie. Malowanka Dzień dziadka.

Każdy dziadek na pewno ucieszył by się z takiej kolorowanki. Piękna kartka, a na niej scena przedstawiająca wyjątkowe chwile dziadka z wnuczkiem, spędzone na czytaniu bajek w niezwykle wygodnym fotelu. 

7. Kolorowanki Dzień Dziadka. Super Dziadek.

Każdy dziadek to prawdziwy super bohater – zna setki ciekawych historii i bajek, zabiera wnuki na spacer a gdy coś się popsuje potrafi wszystko naprawić bo uwielbia majsterkować. Kolorowanka na dzień dziadka będzie szczególnym prezentem, który znajdzie na pewno wyjątkowe miejsce w domu lub warsztacie.

8. KOLOROWANKI DZIEŃ BABCI. SUPER BABCIA.

Taka kolorowanka z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdej Babci. Każda Babcia jest najlepsza na świecie i jest prawdziwą super bohaterką. Babcia to osoba, która znajdzie wyjście z każdej sytuacji i zna sposoby na dosłownie wszystko! 

9. Kolorowanki Dzień Babci i Dziadka Laurka.

Kolejna z naszych propozycji to kolorowanka przedstawiająca oboje dziadków zatem może posłużyć jako jeden wspólny prezent. W górnej części pozostawiliśmy margines czystej przestrzeni, którą można uzupełnić życzeniami.

9. Kolorowanki Dzień Babci i Dziadka. Twarze babci i dziadka.

Ostatnie z naszych propozycji, to kontury przedstawiające obrys twarzy dziadka i babci. Tutaj każde dziecko może wykazać się kreatywnością i dorysować brakujące elementy twarzy własnoręczne. Taki upominek będzie szczególny i wyjątkowy, na pewno wywoła sporo uśmiechu na twarzy dziadków. 

Mamy nadzieję, że nasze kolorowanki przypadły Wam do gustu i pomogą Wam sprezentować wyjątkową pamiątkę dla dziadków z okazji ich święta. Jeśli skorzystaliście z kolorowanki, będzie nam niezmiernie miło, jak podzielicie się linkiem do naszej strony z rodziną lub przyjaciółmi. Być może i oni znajdą tutaj coś dla siebie.