Kolorowanki Coco

Kolorowanki Coco to nasza propozycja dla Wszystkich, zarówno małych jak i dużych fanów filmu familijnego „Coco” produkcji Disney Pixar. Coco opowiada nam historię dwunastoletniego chłopca o imieniu Miguel, który pasjonuje się grą na gitarze i chciałby zostać w przyszłości znanym muzykiem, tak jak jego idol Ernesto de la Cruz. Na drodze do realizacji marzeń chłopca, staje jego rodzina, która ma inne plany wobec Miguela. Dodatkowo krewni zakazują mu grania na jakimkolwiek instrumencie.

Nastolatek jednak nie zamierza się tak łatwo poddać i wraz ze swoim wiernym pieskiem Dante wyrusza w daleką podróż aby udowodnić światu swój talent i przy okazji odnaleźć swojego idola Ernesto de la Cruz. Po drodze Miguel trafia do Krainy Umarłych gdzie odkrywa prawdziwą historię swojej rodziny, przy okazji poznając uroczego oszusta Hectora, który towarzyszy mu w jego przygodach. 

Kolorowanki Coco

Jesteśmy przekonani, że Wasze dzieci pokochają nasze darmowe kolorowanki do druku Coco. 
Aby pobrać kolorowankę w dużej rozdzielczości wystarczy kliknąć na wybrany obrazek z poniższej listy.

Darmowe kolorowanki Coco do druku skierowane są dla dzieci w każdym wieku. Możesz je wydrukować lub pobrać, aby pokolorować. Po skończonej zabawie możesz udostępnić naszą stronę rodzinie lub znajomym, być może i oni znajdą tutaj coś dla siebie.