Kolorowanki Hatchimals

Kolorowanki Hatchimals

Kolorowanki Hatchimals to wspaniała kolekcja darmowych kolorowanek do druku z zwierzątkami – niespodziankami, które kochają dzieci a w szczególności dziewczynki!  Już teraz możesz zebrać piękną kolekcję kolorowanek Hatchimals z swoimi ulubionymi zwierzątkami.

Hatchimals to seria interaktywnych jajek niespodzianek z zwierzątkami w środku. Aby dowiedzieć się jaką zabawkę skrywa nasze jajko-niespodzianka dziecko musi przytulać i głaskać je przez około 30 minut. Po tym czasie zwierzątko w środku zacznie się wykluwać i naszym oczom ukarze się jaki Hatchimal został naszym podopiecznym. 

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy słodkie kolorowanki Hatchimals z wybranymi, najpopularniejszymi zwierzakami – niespodziankami. Aby wyświetlić lub wydrukować kolorowankę w dużej rozdzielczości należy kliknąć w wybrany obrazek – miniaturkę.

Kolorowanki Hachimals

Już teraz podaruj swojemu maluchowi piękne kolorowanki Hatchimals. Malowanki z uroczymi Hatchimalsami i ich kolorowymi jajkami to świetna zabawa pełna aktywności. Z pewnością  Twoje dziecko pokocha kolorowanie, a po skończonej zabawie każdy arkusz z łatwością można przywiesić na ścianie lub lodówce. Zachęć małego miłośnika Hatchimals do aktywności naszymi wspaniałymi ilustracjami do druku i zobacz jak kolory ożywiają jego ulubione postacie. 

Zajęcia takie jak kolorowanie poprawiają zdolności motoryczne dzieci, trening kciuka oraz chwytu kredki zaowocuje w niedalekiej przyszłości, w szkole w trakcie nauki pisania. Malowanki pomogą dziecku się zrelaksować, wyregulować nastrój i rozwinąć wyobraźnię.

Nasze arkusze do druku nadają się do wszystkich poziomów umiejętności i trudności – zarówno dla przedszkolaków jak i dzieci w pierwszych klasach szkoły podstawowej.