Szeryf Chudy. Kolorowanki Toy Story.

Toy Story Kolorowanki

Toy Story Kolorowanki nawiązują do perypetii sympatycznych bohaterów filmu animowanego Toy Story, który po raz pierwszy został zaprezentowany w 1995 roku. Od tego czasu saga Toy Story doczekała się już kilku kolejnych części opowiadających o losach sympatycznych zabawek, które posiadają ludzkie cechy. Dzieci uwielbiają Toy Story i ich głównych bohaterów – Kowboja Chudego i Buzza Astrala – gwiezdnego kapitana, który przybył na ziemię z misji kosmicznej.

Toy Story Kolorowanki

Kolekcja kolorowanek Toy Story to gwarancja świetnie spędzonego czasu w towarzystwie ulubionych bohaterów animacji Disney Pixar. Przy tak zróżnicowanym wyborze z pewnością będziecie mogli użyć wszystkich Waszych ulubionych kolorów kredek, farb i flamastrów.

Przed Wami kilkanaście nowych kolorowanek Toy Story, które możecie bezpłatnie pobrać i wydrukować w domu. Aby zobaczyć wszystkie dostępne kolorowanki przewiń stronę w dół. 

Chętnie zobaczymy Wasze prace, więc po skończonej zabawie możecie podzielić się gotowymi malowankami na naszych stronach na Facebooku lub Instagramie.

Kolorowanki Toy Story są odpowiednie dla dzieci w każdym wieku, ponieważ są zarówno zabawne, jak i edukacyjne. Malowanki pozwalają dzieciom eksperymentować z różnymi kolorami, jednocześnie uczą staranności i trenują koncentrację. Kolorowanie pomaga również w nauce rysowania. Powyższe arkusze do druku zabiorą dzieci w fantastyczną podróż z ulubionymi postaciami serii: Chudym, Buzzem Astralem, Andy`m, Panem Bulwą oraz Cieńkim, gdzie wezmą udział w cudownych przygodach, bawiąc się kredkami i flamastrami.