Kolorowanki Wissper

Kolorowanki Wissper to nasza propozycja dla wszystkich fanów popularnego w ostatnim czasie animowanego serialu dla dzieci o przygodach małej dziewczynki o imieniu Wissper. Bohaterka naszych kolorowanek posiada niezwykłą umiejętność i moc – potrafi zrozumieć mowę zwierząt. Dodatkowo dziewczynka potrafi teleportować się w każde miejsce na ziemi, w którym jakieś zwierzę potrzebuje pomocy.

Kolorowanki Wissper.

Niezwykle pogodny i radosny serial skierowany do dzieci i młodzieży przenosi nas w niezwykle malowniczy i barwny świat zwierząt – teraz także, dzięki naszym kolorowankom Wissper Wasze pociechy mogą współtworzyć ten niezwykle barwny świat swoimi kredkami i flamastrami.

Wraz z bohaterką naszych kolorowanek Wissper wybierzemy się w podróż na pustynię, na skuty lodem lodowiec lub wylądujemy na wyspie pośrodku oceanu – dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, zwłaszcza kiedy zwierzęta potrzebują jej pomocy! 

Kolorowanki, które dla Was przygotowaliśmy przedstawiają głównie Wissper oraz jej przyjaciół i rodzinę. W większości rysunki nie zawierają one tła – specjalnie po to abyście mogli wykazać się kreatywnością i stworzyć je w zależności od scenerii, w jakiej nasza bohaterka ma się znaleźć.

Kolorowanki Wissper powstały z myślą o dzieciach w każdym wieku – mamy proste arkusze, bez szczegółów dla przedszkolaków, oraz bardziej zróżnicowane graficznie dla nieco starszych dzieci w wieku szkolnym.

W Świecie Kolorowanek j
esteśmy wielkimi zwolennikami kolorowanek dla dzieci. Rodzice mogą wykorzystywać je jako „prosty i szybki” sposób na zagospodarowanie czasu dla dzieci, bez większej wartości edukacyjnej, jednak nauczyciele i pedagodzy chętnie używają ich ze względu na ogromne korzyści płynące z kolorowania.

Kolorowanki są bardzo skutecznym sposobem wspierania fizycznego i psychicznego samopoczucia u dzieci. Jest to niezwykle relaksująca forma wyrażania siebie, która pobudza kreatywność, promuje również szereg korzyści dla dobrego samopoczucia poprzez zmniejszenie stresu, złości i niepokoju. Natomiast jeśli chodzi o korzyści fizyczne to przede wszystkim rozwój zdolności motorycznych, malowanki pomagają dzieciom budować mięśnie palców, dłoni i nadgarstka, aby pomóc w manipulowaniu małymi przedmiotami. Dodatkowo warto wspomnieć, że kolorowanie może pomóc zwiększyć świadomość pozycji dłoni oraz linii konturów na stronie, wszystko po to aby pomóc dzieciom utrzymać kredkę w określonym obszarze.