Kolorowanki Hot Wheels logo i samochód

Kolorowanki Hot Wheels

Kolorowanki Hot Wheels logo i samochód

Kolorowanki Hot Wheels to gratka dla wszystkich fanów wyścigów samochodowych oraz tej niezwykle popularnej serii małych resoraków, występujących właśnie pod nazwą „Hot Wheels”.

Czy może być coś lepszego dla małego fana kolorowanek, motoryzacji oraz samochodzików marki Hot Wheels niż właśnie kolorowanki z jego ulubionymi modelami małych samochodzików?

KOLOROWANKI HOT WHEELS

Przed Wami starannie przygotowana seria kolorowanek Hot Wheels, którą możecie pobrać i wydrukować całkowicie za darmo! Opływowe kształty, charakterystyczne płomienie na maskach i karoseriach samochodów, nowoczesny design i ryk sportowych silników z pewnością przypadnie do gustu Twojemu dziecku, które spędzi kilka godzin na kolorowaniu swoich ulubionych malowanek.

KOLOROWANKI HOT WHEELS

Hot Wheels to popularna marka zabawek dla dzieci, wprowadzona na rynek w 1968 roku przez firmę Mattel.

Unikatowe miniaturowe samochodziki, stworzone z pełną dbałością o każdy szczegół, jednocześnie niesamowicie szybkie i zwrotne od razu zyskały popularność wśród dzieci i młodzieży. Z czasem grono fanów powiększyło się również o dorosłych, którzy w trakcie wspólnych zabaw z dziećmi również zwariowali na punkcie tych niesamowitych samochodów.

Jako ciekawostkę warto nadmienić, że samochodziki Hot Wheels, zostały zaprojektowane przez Elliota Handlera, którego żona wymyśliła i zaprojektowała popularną lalkę Barbie – obie kultowe serie zabawek wydawane są pod szyldem tej samej marki – Mattel.

Twórcy samochodzików Hot Wheels nieustannie starają się zaprojektować nowe niestandardowe produkty, które zaskoczą ich fanów. W trakcie kolorowania naszych kolorowanek Hot Wheels Wasze dzieci mogą dołączyć do grona inżynierów firmy Mattel i tworzyć własne, nowe wersje kolorystyczne i projektować swoje unikatowe modele.

Pomalowanie karoserii, czy felg na kontrastowe kolory pozwoli pobudzić wyobraźnię i kreatywność Twojego dziecka, sprawiając mu tym samym niesamowitą frajdę. Gotowy rysunek może stać się ozdobą ściany pokoju małego fana motoryzacji lub drzwi lodówki w kuchni, przez co będzie codziennie cieszyć Wasze oczy.

My również z niecierpliwością oczekujemy zdjęć gotowych prac Waszych pociech, którymi możecie podzielić się z nami na naszych social mediach – Facebooku, Instagramie lub Pinterescie.

Jeśli spodobały Wam się kolorowanki Hot Wheels, możecie podzielić się linkiem do tej strony z rodziną lub przyjaciółmi, być może i oni są fanami Hot Wheels i chętnie dołączą do zabawy w kolorowanie!