Kolorowanki Potwory i Spółka

Kolorowanki Potwory i Spółka 

Kolorowanki Potwory i Spółka to darmowe arkusze do druku i kolorowania, prezentujące postacie oraz zabawne scenki z filmu animowanego „Potwory i Spółka” (Monster, Inc.) w reżyserii Pete`a Doctera, wyprodukowanego przez studio Disney Pixar. Pierwsza część filmu ujrzała światło dzienne ponad 20 lat temu, w 2001 roku. Film koncentruje się na dwóch głównych bohaterach – potworach Jamesie Sulleyu Sullivanie i Mike`u Wazowskim, zatrudnionych w firmie Monster Inc. 

Aby wyświetlić kolorowankę Potwory i Spółka w dużej rozdzielczości, kliknij na wybrany obrazek.

Pobierz i wydrukuj kolorowanki Potwory i Spółka.

Pobierz i wydrukuj kolorowanki Potwory i Spółka za darmo. Kolorowanki Potwory i Spółka to świetny sposób dla dzieci w każdym wieku, aby rozwijać kreatywność, poprawiać koncentrację i zdolności motoryczne.

Monster Inc. to fabryka w mieście Monsteropolis, która posiada drzwi do świata ludzi.

Przygoda rozgrywa się w mieście Monsteropolis, zamieszkałym przez przeróżne potwory: duże, małe, kudłate, jedno lub wielookie. W samym centrum miasta znajduje się ogromna fabryka – Potwory i Spółka. Wewnątrz fabryki zgromadzone są drzwi, którymi można przedostać się do świata ludzi. Każdej nocy potwory poprzez drzwi przechodzą do dziecięcych pokojów gdzie straszą małe dzieci. Wszystko po to aby gromadzić energię z ich krzyku, która przechowywana w specjalnych pojemnikach jest niezbędna w prawidłowym funkcjonowaniu miasta Monsteropolis.

Nie wszystkie potwory są straszne. Przekonała się o tym mała Boo.

Głównymi bohaterami i najważniejszymi pracownikami fabryki Monster Inc. są James Sullivan, jego przyjaciel Mike Wazowski oraz Randall ich główny rywal. James oraz Mike nie należą do strasznych i groźnych potworów, dodatkowo obawiają się dzieci, wychodząc z założenia, że są one toksyczne i sam kontakt z nimi może mieć katastrofalne skutki. 

Cała historia rozpoczyna się pewnej nocy, kiedy Sullivan odwiedza pokój małej dziewczynki. Dziewczynka ku zdziwieniu Sullivana nie jest ani trochę przerażona i co gorsza, zamierza się z nim bliżej poznać. Przerażony potwór wraca do swojego świata, nie jest jednak sam. Wraz z nim drzwi do fabryki przekracza malutka dziewczynka. James i Mike muszą się nią zaopiekować, Boo – bo tak ją nazywają, okazuje się nie być toksyczna i niebezpieczna. Wręcz przeciwnie jest miła, sympatyczna i wesoła. Przyjaciele postanawiają pomóc jej dostać się z powrotem do świata ludzi, problem polega na tym, że nie potrafią odnaleźć właściwych drzwi. Trafiają za to na ślady spisku…