Kolorowanki słonie

Kolorowanki słonie, to niezwykła kolekcja ponad 30 zupełnie nowych kolorowanek ze słoniami, które możecie pobrać i wydrukować z naszej strony zupełnie za darmo! Zapraszamy wszystkich miłośników słoni i kolorowania na podróż do świata tych budzących podziw i fascynację dzikich zwierząt.

Kolorowanki słonie

Kolorowanki ze słoniami to nie tylko przednia zabawa dla dzieci, to także świetna okazja do nauki. Słonie są największymi zwierzętami lądowymi na naszej planecie, ich ogromne rozmiary, charakterystyczne długie trąby, ogromne płaskie uszy i grube nogi sprawiają, że są absolutnie niezwykłe i interesujące, zwłaszcza dla dzieci. Jednak nie tylko wygląd słoni, tworzy je wyjątkowymi. Słonie znane są z swojej inteligencji, troskliwości i przyjaznego charakteru – to wszystko sprawia, że słonie i słoniki są idealnymi bohaterami naszych kolorowanek.

Kolorowanki SŁOŃ do druku.

Nasze kolorowanki słonie zostały przygotowane tak, aby każdy znalazł tutaj coś dla siebie, niezależnie od wieku. Przedstawiliśmy różnorodne sceny, od realistycznych przedstawiających słonie w swoich środowiskach naturalnych, po kreskówkowe zabawne wersje słoników tańczących w balecie czy jeżdżących samochodzikami, mamy również kolorowanki urodzinowe. Niezależnie od tego, czy chcecie pokolorować scenę z słodkim słonikiem w dżungli, czy mandalę wpisaną w kontury słonia, jesteśmy pewni, że nasze malowanki słonie przypadną do gustu zarówno dzieciom jak i dorosłym miłośnikom tych zwierząt. 

A więc nie czekajcie dłużej, przygotujcie kartki, ulubione kredki lub markery i zaczynajmy zabawę. Aby wydrukować swoją darmową kolorowankę ze słoniami wystarczy kliknąć na jedną z wybranych miniaturek z powyższej galerii a następnie pobrać ją na dysk twardy, lub wydrukować bezpośrednio z naszej strony. Kiedy już pokolorujecie swoje kolorowanki z słonikiem i będziecie dalej spragnieni kolorowania, zapraszamy do odkrywania naszej ogromnej biblioteki kolorowanek dla dzieci i dorosłych z innymi tematami. Zapraszamy do odkrywania naszego Świata Kolorowanek w każdej wolnej chwili, po zakończonym kolorowaniu, zapraszamy na nasze social media – gdzie możecie podzielić się swoimi pracami z innymi.