Kolorowanki Shimmer i Shine

Kolorowanki Shimmer i Shine to wyjątkowe arkusze do druku przedstawiające Księżniczki z krainy Zahary. Shimmer i Shine to nastoletnie bliżniacze księżniczki obdarzone niesamowitą mocą, która sprawia że dziewczynki każdego dnia potrafią spełnić dowolne trzy życzenia.  Dziewczynki pomagają swojej ludzkiej przyjaciółce o imieniu Leach, wspólnie z nią przeżywając setki niesamowitych przygód, wykorzystując przy okazji swoje magiczne moce pozwalające im rozwiązywać trudne zadania.

Kolorowanki Shimmer i Shine.

Kolorowanki Shimmer i Shine są odpowiednie dla dzieci w każdym wieku, mogą być doskonałą metodą nauki dla dzieci. Postacie z bajek niejednokrotnie mają zdolność wpływania na osobowość dzieci od najmłodszych lat życia. Dodatkowo kolorowanie pozwala dziecku wykorzystać jego potencjał oraz kreatywność, jednocześnie trenując jego zdolności motoryczne co z pewnością przyda się w dalszych etapach nauki szkolnej.

Czy kiedykolwiek wyobrażaliście sobie jak dobrze byłoby zaprzyjaźnić się z dżinem, który potrafi spełniać Wasze dowolne marzenia? Jeśli taka fantazja już pojawiła się w Waszych myślach, nie zwlekajcie i zajrzyjcie do magicznego pałacu Zahramay, gdzie czekają na Was dwie malutkie księżniczki Shimmer i Shine. Dołącz do magicznej, pełnej fantazji i kolorów zabawy z naszymi kolorowankami.

Nasze malowanki z bajki Shimmer i Shine to przede wszystkich arkusze z głównymi bohaterkami bajki jak również ich zwierzątkami małpką Talą oraz tygrysica Nahal. Oczywiście tak jak w innych przypadkach na naszej stronie wszystkie powyższe kolorowanki możesz pobrać i wydrukować całkowicie za darmo.