Kolorowanki Atomówki

Kolorowanki Atomówki. Z przyjemnością zapraszamy Was do niesamowitego świata Atomówek! Już teraz możecie pobrać i wydrukować z naszej strony najlepsze darmowe kolorowanki z Atomówkami! Ciesząca się ogromną popularnością wśród dzieci bajka produkcji Cartoon Network – Atomówki opowiada nam o historii trzech słodkich i z pozoru normalnych dziewczynek – Bójki, Bajki i Brawurki. Na pozór, z tego względu, że dziewczynki posiadają niesamowite umiejętności oraz moc, którą wykorzystują w walce ze złem. 

Kolorowanki Atomówki

Swoją niesamowitą moc dziewczynki otrzymały dzięki profesorowi Atomusowi, który stworzył je w swoim tajnym Laboratorium mieszając środek Chemical X z odrobiną cukru i przypraw. Już teraz zapraszamy wszystkich do sprawdzenia wszystkich kolorowanek z Atomówkami które dla Was przygotowaliśmy, jesteśmy pewni, że dziewczynki z pewnością podbiją serca i wyobraźnię Waszego dziecka.

Kolorowanki Atomówki

Aby zacząć świetną zabawę z kolorowankami  wystarczy kliknąć na wybrany obrazek z bajki poniżej, pobrać go na dysk komputera lub od razu wydrukować na drukarce. Dla Waszej wygody wszystkie malowanki przygotowaliśmy w standardowym formacie A4 aby maksymalnie ułatwić wydruk i dopasowywanie grafiki do druku.

Kim są atomówki? Przyjrzyjmy się im bliżej.
Bójka:
– Jest liderem grupy i dba o to, by wszystkie dziewczynki pracowały jako jeden zespół.

– Jej niezwykłą mocą jest zamrażanie przedmiotów swoim oddechem.

– Jest najbardziej dojrzałym, towarzyskim i opanowanym członkiem Atomówek. 

Jej charakterystycznym kolorem jest czerwony, zwykle nosi czerwoną sukienkę z czerwoną kokardą na czubku głowy. 

Bajka:
– Bajka jest najsłodszą i najdelikatniejszą z Atomówek.

– Głównym składnikiem jej osobowości jest cukier, a charakterystycznym kolorem niebieski.

– Bajka jest miła i słodka – jednak to nie przeszkadza jej w walce z złymi potworami.

– Jej wyjątkową mocą jest emitowanie za pomocą głosu fal naddźwiękowych, dodatkowo ma też umiejętność komunikowania się ze zwierzętami.

– Bajka jest niską blondynką z włosami zaplecionymi w dwa warkocze.

Brawurka:

– Brawurka jest największą „chłopczycą” w grupie. Jest jedyną z Atomówek, która potrafi pokonać dosłownie każdego złoczyńcę w mieście. 

– Z natury jest niezwykle impulsywna i łatwo wpada w złość.

– Składnikiem osobowości Brawurki są przyprawy, a jej charakterystyczny kolor to zielony.

– Ma krótkie, czarne włosy z trójkątnym przedziałkiem na czole.Jeśli spodobały Ci się nasze kolorowanki Atomówki  możesz podzielić się linkiem do tej strony z rodziną lub przyjaciółmi. Być może i oni znajdą tutaj idealne kolorowanki dla siebie.