Ben10 do druku Kolorowanka

Kolorowanki Ben10

Kolorowanki Ben10. 

Kolorowanki Ben10 to gradka dla wszystkich fanów popularnego serialu dla dzieci Ben10. Pobierz i wydrukuj nasze kolorowanki Ben10 i wybierz się w fantastyczną podróż do świata 10-letniego Bena obdarzonego super mocami, który dzielnie stawia czoła w walce ze złem.

Kolorowanki Ben10. 

Głównego bohatera serialu o imieniu Ben, początkowo mamy okazję poznać jako niezaradnego i niedojrzałego chłopca. Ma bladą cerę i jest dosyć chudy jak na swój wiek. Ma brązowe włosy i zielone oczy. Zwykle nosi biały t-shirt z krótkim rękawkiem i ciemnozielone spodnie. Na lewym nadgarstku nosi Omnitrix – urządzenie umożliwiające mu zmianę kodu genetycznego. To dzięki niemu Ben zmienia się w prawdziwego super bohatera i może podołać wielu trudnym zadaniom. 

 

Zalety kolorowanek dla dzieci Ben10:

Dzięki kolorowankom dzieci poznają wszelkiego rodzaju przedmioty, ich charakterystyczne kształty, poznają pory roku. Czy też zjawiska atmosferyczne, których symboliczne elementy wypełniają barwami. Wszelkiego rodzaju malowanki pomagają, oprócz intelektu rozwijać również zdolności manualne.

Na początku nie każda kolorowanka staje się pięknym obrazkiem, ale z czasem kontury są coraz dokładniej wypełnione. Dzieje się tak, ponieważ mała rączka nabiera sprawności, gdy jest ćwiczona podczas mozolnych starań nie zamalowania czarno – białego obrysu.

Kolorowanki Ben10 Turbokomiks

Seria komiksów napisanych na podstawie serialu, z wykorzystaniem kadrów z kreskówki nadawanej na kanale Cartoon Network. Opowiada o przygodach 10-letniego chłopca o niewyobrażalnej mocy, Bena 10 – najpopularniejszej postaci ostatnich lat.

Historia Bena, jego kuzynki, dziadka i przyjaciół oraz jego fantastycznych wcieleń okazała się wielkim sukcesem kanału Cartoon Network. Stąd wział się pomysł aby wydać przygody chłopca w formie książkowej. W każdej części serii fani Bena znajdą perypetie ich ulubionego bohatera, który dzięki tajemniczemu urządzeniu – Omnitrixowi – przeobraża się w kosmitów i skutecznie walczy ze złem. „Ben 10. Tubokomiks” skierowany jest do chłopców w wieku 7–9 lat. Pojawia się na rynku do września 2008 roku.

Objętość: 96 stron
Format: 127 x 186 mm
Cykl wydawniczy: dwumiesięczny