Kolorowanki Angry Birds

Kolorowanki Angry Birds to darmowe malowanki z Wściekłymi Ptakami – prawdziwa gratka dla wszystkich fanów! Angry Birds to popularna gra mobilna na telefon lub tablet, która w szybkim czasie skradła serca dzieci i dorosłych i stała się światowym hitem, który zna niemalże każdy z nas!. Strzelanie  wściekłymi ptakami to zabawna przygoda ale i również świetny pomysł na spędzenie czasu z kolorowankami!

KOLOROWANKI ANGRY BIRDS

Seria Angry Birds zadebiutowała na runku gier mobilnych w 2009 roku. Niespełna rok po premierze gra stała się prawdziwym przebojem, osiągając w krótkim czasie ponad 12 milionów pobrań. W związku z rosnącą popularnością gra doczekała się również adaptacji filmowej pt. „The Angry Birds Movie” oraz „Angry Birds 2”.  Sympatyczni bohaterowie, świetna fabuła oraz przyjemna szata graficzna miały ogromny wpływ na późniejszy sukces serii „Wściekłych Ptaków”, które zaczęły pojawiać się w popkulturze pod postacią gadżetów, ubrań i filmików. Dlatego też stworzyliśmy dla Was kolorowanki Angry Birds, które możecie pobrać na dysk komputera lub telefonu i wydrukować na domowej drukarce. 

Kolorowanki ANGRY BIRDS

Dzięki powyższy arkuszom do kolorowania Angry Birds miło spędzicie czas, będziecie mogli się zrelaksować i odpocząć od codziennych obowiązków. Dla dzieci zaś kolorowanie niesie sporo dodatkowych zalet, takich jak praca nad koordynacją, poprawa zdolności motorycznych, poprawa koncentracji i skupienia a także rozwój wyobraźni i kreatywności. 

Aby pobrać wybraną kolorowankę, po prostu wybierz obraz, który Ci się podoba i kliknij w niego. Zostaniesz przeniesiony do strony z grafiką w większej rozdzielczości, którą bez problemu uda Ci się wydrukować. Kolorując użyj flamastrów, kredek lub farb plakatowych, nie bój się eksperymentować z kolorami i pokoloruj te kolorowanki tak jak lubisz. Baw się dobrze przekształcając te czarno białe obrazy w prawdziwe kolorowe dzieła sztuki. 

Baw się dobrze, przekształcając te czarno-białe postacie z Angry Birds w prawdziwe kolorowe dzieła sztuki, a gdy już to zrobisz – nie zapomnij podzielić się z nami zdjęciem gotowej pracy na naszych social mediach – do których odnośniki znajdziesz na górze strony. Nie zapomnij również udostępnić tej strony rodzinie lub znajomym, być może i oni uwielbiają Angry Birds i pokolorują swoją kolorowankę!