Kolorowanki ciężarówki

Kolorowanki ciężarówki powstały specjalnie z myślą o najmłodszych fanach samochodów ciężarowych i nie tylko! Jeśli Twoje dziecko uwielbia oglądać ciężarówki lub słuchać ciężkiego dźwięku silników spalinowych podczas pracy ciężarówek na budowie to ten dział powstał specjalnie dla niego! 

Kolorowanki ciężarówka

„Ciężarówka” to potocznie nazywany specjalny samochód ciężarowy stworzony z myślą o przewożeniu ciężkich i nietypowych towarów. Ogromne pojazdy mają przeróżne kształty i rozmiary, są to np. wozy strażackie, samochody dostawcze, cysterny czy popularne na budowach wywrotki lub samochody – betoniarki.

Z naszymi kolorowankami z ciężarówkami zachęcisz dzieci do kolorowania i rysowania ulubionych pojazdów, pobudzając tym samym ich wyobraźnię i kreatywność. Dzieci, a zwłaszcza chłopcy są zafascynowani wszelkiego rodzaju ciężarówkami – oto kilkanaście wspaniałych kolorowanek przedstawiających proste oraz realistyczne obrazki z ciężarówkami, tak aby każdy znalazł coś dla siebie, zarówno przedszkolaki jak i starsze dzieci.

Kolorowanki ciężarówki

Mamy nadzieję, że nasze darmowe malowanki z ciężarówkami zapewnią dzieciom rozrywkę na dłuższą chwilę sprawiając im ogrom przyjemności. Nasze kolorowanki ciężarówki możesz pobrać i wykorzystać zarówno w domu jak i na zajęciach w szkole lub przedszkolu. Powyższe arkusze do kolorowania mogą doskonale uzupełnić materiał edukacyjny o samochodach i transporcie.

Przygotuj się na niesamowitą zabawę w kolorowanie ciężarówek, rozpoczynając podróż po placach budowy i terenach miejskich. Oczywiście nie zapomnij po ukończeniu malowania udostępnić nam zdjęcie swojej pracy na naszym Facebooku lub Pinterescie – już nie możemy się doczekać jak wyglądają efekty Waszej pracy.