Kolorowanki Pieski. Świętujmy razem międzynarodowy dzień Psa!

Kolorowanki z psami to nie lada gratka dla wszystkich fanów czworonogów. Specjalnie z okazji międzynarodowego dnia Psa, który przypada na dzień 26 sierpnia przygotowaliśmy dla Was kilkanaście ślicznych obrazków z pieskami, które czekają na pokolorowanie. Naszą galerię zaczynamy od prostych grafik piesków stworzonych z myślą o najmłodszych dzieciach. Arkusze te zawierają proste kontury piesków łatwe do pokolorowania. Idąc dalej napotkacie na bardziej skomplikowane i jednocześnie zabawne kolorowanki dla bardziej wymagających fanów malowanek.

Nasze arkusze do kolorowania świetnie sprawdzą się w szkole lub przedszkolu jako materiały pomocnicze do zajęć o tematyce związanej z szczeniaczkami, lub jako wspaniała rozrywka dla każdego dziecka w ponury, deszczowy dzień! Jeśli podobają Ci się nasze kolorowanki, udostępnij tę stronę znajomym lub rodzinie!

Darmowe kolorowanki z psami do druku.

Przewiń stronę w dół, aby zobaczyć wszystkie nasze kolorowanki z pieskami do druku. Mamy dla Was łatwe do kolorowania kontury psów dla dzieci w wieku przedszkolnym, pieski z znanych kreskówek (takich jak 101 Dalmatyńczyków czy Scooby Doo) oraz przepięknie i szczegółowe projekty dla starszych dzieci i dorosłych. Dodatkowo mamy dla Was kilka prac z konkretną rasą piesków jak np.: jamniki, teriery, dalmatyńczyki czy pudelki. Mamy nadzieję, że każdy z Was odnajdzie tutaj tutaj odpowiednią dla siebie lub swojego dziecka kolorowankę.

Nasze kolorowanki z psami są plikami graficznymi o wysokiej rozdzielczości, można wydrukować na domowej drukarce w formacie A4 lub odpowiednio mniejszym. Aby pobrać kolorowankę, po prostu kliknij w obrazek poniżej i następnie pobierz go na komputer lub skorzystaj z opcji wydruku bezpośrednio z naszej strony.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony Kolorowanki Psi Patrol 

Kolorowanki Brawl Stars link

Lubisz gry? Sprawdź nasze arkusze do kolorowania Brawl Stars!

Jesteś fanem gier online i Brawl Stars? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź nasze kolorowanki Brawl Stars. Na tej stronie znajdziesz szeroki wybór kolorowanek z najbardziej znanymi i rozpoznawalnymi zadymiarzami. Nie ważne kogo dziś wybierzesz, czy będzie to Colt, Leon czy Amber – jedno jest pewne nasze kolorowanki Brawl Stars zapewnią Ci godziny dobrej zabawy z kolorami i ulubionymi bohaterami tej niezwykle popularnej gry.