Kolorowanki Gumball

Kolorowanki Gumball. Witajcie w niesamowitym świecie Gumballa! Poznajcie rodzinę Wattersonów rodem z serialu produkcji Cartoon Network.

Przed Wami wesoła kolorowa rodzinka, którą tworzą tytułowy – Gumball, Anais, Darwin oraz Mama i Tata Wattersonowie. Nasz główny bohater to 12-letni kotek – wieczny optymista, uroczy choć nieco głupiutki ale zawsze otwarty na świat i swoich przyjaciół. Gumball, mieszka w niewielkim sympatycznym miasteczku Elmore, gdzie wraz z szkolnymi przyjaciółmi przeżywa liczne przygody. Nasz tytułowy bohater zawsze znajduje się w centrum wydarzeń, uwielbia psikusy i ciągle wpada w przeróżne tarapaty. Niestety jedyną rzeczą, którą Gumball uczy się na swoich błędach jest to, że może popełniać ich zdecydowanie więcej! 

Kolorowanki Gumball.

Nie przedłużając – przed Wami kilkanaście darmowych kolorowanek Gumball, które możecie pobrać i wydrukować na domowej drukarce.

Kolorowanki Niesamowity Świat Gumballa.

Aby zacząć zabawę z malowankami z Gumballem wystarczy kliknąć na wybrany obrazek z bajki, pobrać go na dysk komputera lub wydrukować na drukarce. Wszystkie grafiki przygotowaliśmy w standardowym formacie A4 aby maksymalnie ułatwić wydruk kolorowanek.

Jeśli spodobały Ci się nasze malowanki z Gumballem i jego przyjaciółmi możesz podzielić się linkiem do naszej strony z przyjaciółmi. Być może i oni znajdą tutaj idealne kolorowanki dla siebie.

Ciekawostki z serialu „Amazing World Of Gumball”:

  • Serialowe Miasteczko Elmore jest nawiązaniem do miasta Vallejo w Stanach Zjednoczonych (Kalifornia) a Szkoła w Elmore do której uczęszcza Gumball jest nawiązaniem do liceum im. Abrahama Lincolna.
  • Anais i Nicole są nawiązaniem do siostry i matki twórcy serialu Bena Bocqueleta – Anais i Nicole Bocquelet.
  • Niesamowity Świat Gumballa to w sumie 240 odcinków (podzielonych na 6 sezonów).
  • Technologia wykonania i produkcji serialu łączy technikę dwuwymiarową, trójwymiarową oraz live-action.
  • W serialu, pojawia się wiele słów i nawiązania do tego, że poprzednie pokolenia zrujnowały środowisko i gospodarkę w kraju i na świecie.
  • Darwin – przyrodni brat Gumballa to złota rybka, której po udomowieniu wyrosły nogi.
  • Serial miał premierę w Polsce 8 listopada 2011 roku.