Anna Kolorowanka Kraina Lodu

Kolorowanki Kraina Lodu

Kolorowanki Kraina Lodu. Anna, Elsa, Sven, Kristof oraz Olaf

Nasze kolorowanki Kraina Lodu to starannie przygotowany zbiór kolorowanek opowiadający historię nieustraszonej i uroczej księżniczki Anny. Która wyrusza w epicką podróż, razem z swoim przyjacielem Kristoffem i jego lojalnym reniferem Svenem. Cel podróży to odnaleźć swoją siostrę Elsę, której lodowate moce uwięziły ich wspólne królestwo Arendelle w wiecznej zimie.  Anna wraz z przyjaciółmi napotyka na swojej drodze warunki zbliżone do tych panujących na biegunie północnym, mistyczne trolle i przezabawnego bałwana o imieniu Olaf. Anna i Kristoff walczą z żywiołami w wyścigu o ocalenie królestwa i siostry Anny – Elsy.

Kolorowanki Kraina lodu to coś więcej niż tylko historia Anny i Elsy.

Kolorowanki Kraina Lodu to magiczna opowieść przedstawiona na obrazkach do kolorowania. Kolorowa wyprawa, którą możesz cieszyć się, kiedy tylko chcesz. Dlatego uwielbiamy kolorowanki – to nic innego jak natychmiastowa zabawa!  

Aby skorzystać z zabawy w kolorowanie, po prostu kliknij każdy obraz i zapisz go na pulpicie. Następnie wydrukuj ulubioną kolorowankę Kraina Lodu tyle razy, ile chcesz. Nasze Kolorowanki z Krainy Lodu są przeznaczone do użytku osobistego zgodnie z warunkami użytkowania firmy Disney.