LOL SURPRISE SNOW ANGEL - Kolorowanka

Kolorowanki LOL

Dodaj blasku laleczkom, czaruj błyskotliwymi kolorami to właśnie Kolorowanki LOL. Maluj kreatywnie, twórz nowe stroje i aranżacje dla swoich ulubionych laleczek! 

Kolorowanki LOL

Specjalnie dla Waszych małych artystów stworzyliśmy kolorowanki LOL przedstawiające małe laleczki oraz ich starsze siostry z LOL OMG i ich zwierzaczki. Już teraz odkryj je wszystkie z naszym kreatywnym zestawem malowanek.

Obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów LOL na całym świecie! Darmowe kolorowanki LOL do druku dla dzieci w każdym wieku. Możesz je wydrukować lub pobrać, aby pokolorować, zaoferować rodzinie lub znajomym. Bez wątpienia Kolorowanki pomogą Twojemu dziecku skupić się na szczegółach, jednocześnie dobrze się bawiąc

Wysokiej jakości kolorowanki LOL, to niewątpliwie prawdziwy skarb dla każdego rodzica: rozwijają wyobraźnię, uczą dziecko dokładności i uważności.

Kolorowanki LOL. Laleczki LOL Surprise co to takiego?

Lalki LOL to małe laleczki, które są zapakowane w zabawkową kulkę-niespodziankę. Każda kulka ma wewnątrz kilka warstw, które zawierają naklejki, tajne wiadomości, butelki, akcesoria (stroje, buty, opaski, okulary itp.) – i wreszcie najważniejsze – laleczkę.

Nie wiemy, którą postać otrzymamy, dopóki nie dojdziemy do ostatniej warstwy. Lalka zaprezentowana na opakowaniu kulki, w większości przypadków nie jest tą, którą znajdziemy w środku.

Lalki są wydawane w seriach, więc nie każda lalka jest dostępna przez cały czas. Do tej pory wprowadzono na rynek ponad 250 różnych lalek LOL.

Ciało laleczki LOL jest wykonane z twardego plastiku. Nogi i ramiona są połączone przegubami, dzięki czemu mogą się obracać. Głowa jest wykonana z gumy, dzięki czemu można ją ścisnąć, aby lalka płakała lub pluła. Głowa odskakuje i porusza się po twardej plastikowej szyi z kulką na górze. W dolnej części lalki znajduje się mały otwór do „sikania”.

W seriach kolekcjonerskich pojawiły się również laleczki „LOL OMG” są to starsze siostry lalek LOL Surprise. Laleczki LOL O.M.G. są bardzo modne i eleganckie, z pięknymi włosami i fantastycznym makijażem. Z pewnością wszystkie dziewczynki będą zachwycone możliwością pokolorowania swojej ulubionej laleczki LOL.

Dlatego też specjalnie dla Was stworzyliśmy dużą kolekcję obrazków i grafik przedstawiających ulubione Laleczki Waszych pociech. Powyżej możesz całkowicie za darmo pobrać lub wydrukować kolorowanki w standardowym formacie A4. 


Hej! Masz chwilkę…?

Czy wiesz, że jesteśmy też w serwisie Pinterest?
Jesteś użytkownikiem? Mamy mnóstwo kolorowanek, dodaj nas do obserwowanych!