Maleństwo i Kubuś Puchatek z balonami Kolorowanka.

Kolorowanki Kubuś Puchatek

Przed Wami najlepsze kolorowanki Kubuś Puchatek, idealne dla dzieci w każdym wieku. Pobierz i wydrukuj nasze całkowicie darmowe strony do kolorowania, przygotuj kredki, farby lub flamastry i do dzieła!

Kolorowanki Kubuś Puchatek Do druku.

Nasze bezpłatne kolorowanki z Kubusiem Puchatkiem, Kłapouchym, Prosiaczkiem, Tygryskiem i Krzysiem to idealna zabawa na wspólnie spędzony czas dla dzieci i dorosłych, którzy uwielbiają tę zabawne i urocze postacie.

DARMOWE KOLOROWANKI KUBUŚ PUCHATEK.

Kim jest nasz główny bohater? Kubuś Puchatek to sympatyczny niedźwiedź, który uwielbia miodek. Zamieszkuje wraz z przyjaciółmi stumilowy las. Puchatek jest jedną z ulubionych postaci dzieci i dorosłych, ponieważ przypomina im, że warto jest cieszyć się nawet z najmniejszych rzeczy, oraz jak ważne jest bycie miłym dla wszystkich wokół. Dzięki naszym kolorowankom dzieci będą mogły zbliżyć się do wspaniałego świata Kubusia Puchatka, wykorzystując wyobraźnię i ulubione kredki!

Darmowe kolorowanki do druku z Kubusiem Puchatkiem to odpowiednia aktywność i sposób na spędzenie wolnego czasu dla dzieci w każdym wieku – od najmłodszych przedszkolaków po uczniów szkoły podstawowej i nie tylko!

Pokolorujmy wspólnie kubusia puchatka

Nasze kolorowanki Kubuś Puchatek to specjalnie przygotowanie grafiki dopasowane do rozmiaru kartki A4 lub A5. Gotowe do pobrania i wydrukowania na domowej drukarce.

Do rozpoczęcia zabawy potrzebujemy:
Wydrukowaną kolorowankę,

Coś do kolorowania: ulubione kredki, flamastry, farby plakatowe lub akwarele.
(Opcjonalnie) Coś do cięcia: nożyczki dla dzieci
(Opcjonalnie) Coś do sklejenia: klej w sztyfcie, klej szkolny.

Uśmiechnięty Kubuś Puchatek Kolorowanka

Nasza pierwsza kolorowanka przedstawia postać Kubusia Puchatka. Puchatek znany jest z bycia przyjacielskim misiem ale jest też strasznym łasuchem.

Jak myślicie czy czeka na spotkanie z przyjaciółmi czy może zauważył garnek pełen miodku… i już nie może się doczekać kiedy go skosztuje? To pozostawiamy naszej wyobraźni, przejdźmy więc do kolorowania. Nasz przemiły niedźwiadek jest koloru żółtego, koszulka zaś czerwonego. Zatem złapcie za ulubione kredki i zaczynajmy zabawę! 

Kolorowanka Kubuś Puchatek Jako Królicze wielkanocny.

Kubuś Puchatek jako króliczek wielkanocny kolorowanka

W tej kolorowance Kubuś Puchatek przebrał się za króliczka wielkanocnego. Kolorowanka dzięki użytym grubym liniom obrysów przeznaczona jest również dla najmłodszych dzieci w wieku od lat 3. Jakich kolorów użyjecie w tej kolorowance?

Kubuś jest wesoły i lubi dużo kolorów zatem istnieje pełna dowolność! Jesteśmy ciekawi jak wyglądają Wasze prace.

Zachęcamy do przesyłania nam zdjęć pokolorowanych rysunków na nasz Fan Page na Facebooku!