Kolorowanki Umizoomi

Kolorowanki Umizoomi

Kolorowanki Umizoomi to coś dla wszystkich fanów tej edukacyjno – muzycznej kreskówki dla dzieci. Serial animowany Umizoomi opowiada nam o przygodach Milli, jej brata Geo oraz zabawnego robota Bota, który dotrzymuje im kroku. Dodatkowo Umizoomi słynie z wykorzystywania przez głównych bohaterów prostych zagadnień matematycznych w życiu codziennym ucząc tym samym dzieci podstaw matematyki – kształtów, liczb, pomiarów a także  dodawania i odejmowania.

Z naszymi Kolorowankami Umizoomi dziecko ma szansę wspólnie z drużyną Umizoomi wyruszyć w pełen przygód animowany świat, w którym czeka na nich sporo niespodzianek i zagadek do rozwiązania. Kolorowanie niesie ze sobą szereg zalet – oprócz stymulowania wyobraźni i kreatywności poprawia koncentrację, zdolności motoryczne oraz uczy dzieci kolorów, cierpliwości i skupienie uwagi.

Już teraz kliknij w poniższe miniaturki i pobierz wszystkie nasze darmowe kolorowanki Umizoomi.

Jeśli spodobały Ci się nasze kolorowanki Umizoomi, podziel się linkiem do naszej strony z rodziną lub przyjaciółmi – być może i wśród nich znajdą się mali fani Umizoomi i z chęcią dołączą do wspólnej zabawy w kolorowanie.