Kolorowanka Star Wars

Kolorowanki Star Wars

Kolorowanki Star Wars to jedna z naszych najnowszych propozycji skierowana do Wszystkich fanów sagi Gwiezdnych Wojen – zarówno tych najmłodszych jak i starszych.

Miliony ludzi na całym świecie jest zafascynowanych serią filmów Star Wars stworzonych przez George’a Lucasa. Poznajemy tam przygody Hana Solo, Luka Skywalkera, Mistrza Yody, Księżniczki Lei, R2D2 czy Lodra Vadera – wszystkie te fascynujące postacie stworzyły zapotrzebowanie na setki gadżetów powiązanych z marką Gwiezdnych Wojen. Dotyczy to oczywiście również kolorowanek dla dzieci – tak więc, aby wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom przedstawiamy poniżej kolekcję darmowych kolorowanek z najbardziej lubianymi i kultowymi postaciami z Gwiezdnych Wojen. 

KOLOROWANKI STAR WARS

Możecie wydrukować jedną ulubioną kolorowankę lub wszystkie – dokładnie tyle ile chcecie. Kolorowanki Star Wars to wspaniała rozrywka w pochmurne deszczowe lub zimowe dni, jesteśmy pewni, że motywy z Gwiezdnych Wojen, które Wam zaprezentowaliśmy spodobają się Wszystkim dzieciom zarówno chłopcom jak i dziewczynkom.

A więc zaczynajmy – przed Wami nasze ulubione kolorowanki Star Wars do wydrukowania i pokolorowania. Przygotujcie się na kolorową kosmiczną przygodę! Oczywiście będzie nam miło jeśli po skończonej zabawie podzielicie się z nami zdjęciem gotowej kolorowanki na naszych stronach na Facebooku i Pintereście!

Wszystkie powyższe malowanki możecie pobrać za darmo na dysk komputera i wydrukować na na przykład domowej drukarce. Możecie również podzielić się tymi kolorowankami z innymi fanami Gwiezdnych Wojen udostępniając im link do naszej strony.