Kolorowanki Tom i Jerry

Kolorowanki Tom i Jerry to nasza propozycja dla wszystkich fanów przygód zwariowanego kotka Toma i małej skonfliktowanej z nim myszki o imieniu Jerry . W tym miejscu znajdziecie ponad 30 darmowych kolorowanek do druku z ulubionymi postaciami z tej klasycznej kreskówki. Oczywiście wszystkie te kolorowanki są dostępne za darmo, możecie je pobrać na swój komputer lub wydrukować bezpośrednio z naszej strony internetowej.

Kolorowanki Tom i Jerry.

Miniaturki kolorowanek Tom i Jerry znajdziecie poniżej. Wystarczy kliknąć na wybrany obrazek, a zostaniecie przeniesieni do pełnej wersji kolorowanki. Pobierajcie tyle, ile chcecie, i bawcie się kolorami wśród ulubionych bohaterów z kreskówki Tom & Jerry!

Tom i Jerry to prawdziwa legenda w świecie kreskówek. Ich przygody i nieustające pościgi bawiły kolejne pokolenia przez dziesięciolecia. Tom, niebieskoszary kot, wciąż próbuje złapać Jerry’ego – malutką, sprytną i przebiegłą myszkę. Ta niesamowita mieszanka humoru, ciekawych intryg, i zabawnych zakrętów historii sprawiła, że Tom i Jerry stali się niezapomnianymi postaciami w historii animacji, przez co zagościli na dobre w pop kulturze.

Jak już wspominaliśmy i zapewne dobrze wiecie, Tom i Jerry są uwielbiani przez dzieci i dorosłych, ich wizerunek można znaleźć na praktycznie wszystkim! Od koszulek, przez gadżety szkolne, po zabawki – wszędzie tam, gdzie jest miejsce na trochę humoru i zabawy, można spotkać tą szaloną dwójkę zwierzaków.

Oczywiście, nie mogło ich zabraknąć także w postaci darmowych kolorowanek do druku Tom i Jerry. Teraz możecie cieszyć się ich towarzystwem nawet podczas kreatywnego malowania!

Fajnie, że odwiedziliście naszą stronę i wspólnie spędziliście czas z Tomem i Jerry’m. Zachęcamy do udostępniania naszej strony innym małym artystom, którzy tak samo jak Wy, uwielbiają kolorowanki.