Biedronka i czarny kot Kolorowanki 3

Kolorowanki Biedronka i Czarny Kot: Miraculum

Kolorowanka Biedronka i Czarny kot

Pobierz i wydrukuj te świetne kolorowanki Biedronka i Czarny kot całkowicie za darmo.

Kolorowanki Biedronka i Czarny Kot (Miraculous) to świetny sposób dla dzieci w każdym wieku na rozwijanie kreatywności, koncentracji, umiejętności motorycznych i rozpoznawania kolorów.

Pobierz i wydrukuj kolorowanki Miraculous

Największy zbiór darmowych kolorowanek Biedronka i Czarny kot

Marinette i Adrien to dwoje nastolatków, uczniów tej samej klasy w szkole. Prywatnie nasi bohaterowie są zwykłymi nastolatkami zakochanymi w sobie. Jednak coś ich dodatkowo wyróżnia   zostali wybrani, aby pod postaciami superbohaterów chronić swoje miasto od czyhającego zła!

Naszym bohaterom powierzono im ważną misję − ochrona Paryża przed Akumami. Są to wrogie stworzenia które potrafią w przebiegły sposób zamienić zwykłych mieszkańców miasta w super złoczyńców.

Kolorowanki Biedronka i czarny kot dla dzieci

Biorąc udział w przygodach, które dzieci mają okazję śledzić na ekranie telewizora, dwoje nastolatków staje się super-bohaterami: Marinette zmienia się w Biedronkę, a Adrien w Czarnego Kota.

To nie wszystko – nasi bohaterowie, przywdziewając maski i stroje nie są świadomi swojej tożsamości, zarówno Biedronka i Czarny Kot zdają sobie sprawy, że pod kostiumem Czarnego Kota skrywa się Adrien a Biedronka to tak naprawdę Marinette.


Kolorowanie i rysowanie pomagają dzieciom poprawić umiejętności motoryczne. Dzieci trenują także mózg i umiejętności koncentracji. Kolorowanie i rysowanie to szybkie rozwiązania, które możesz wykorzystać w zimne i mokre dni. Kolorowanki doskonale sprawdzą się także w podróży lub w trakcie uroczystości rodzinnych. Określ, co najlepiej pasuje do Twojego dziecka i wydrukuj mu jego ulubioną postać gotową do pokolorowania.

Pamiętaj, że kolorowanie i rysowanie zapewnia wiele korzyści dla rozwoju fizycznego i umysłowego, nie tylko dla zabawy!