KOLOROWANKI ALFABET – LITERA J

Kolorowanka alfabet literka J

Witajcie w kolejnej odsłonie naszych alfabetycznych kolorowanek! Dziś prezentujemy kolorowanki poświęcone literze J. Zanim przejdziemy do druku, przygotujcie swoje ulubione kredki i farby. Przydadzą się także oczywiście białe kartki na których wydrukujcie nasze arkusze pracy z literą J oraz przedmiotami, zwierzętami oraz owocami których nazwa zaczyna się od J.

Kolorowanki alfabet – litera J.

Na naszych obrazkach zilustrowaliśmy dla Was między innymi, jabłko, jajko, jelonka, jeża, jaskółkę, jacht oraz uroczego jamnika. Dziś skupiamy się na poznaniu litery J, zatem kwestie pokolorowania i doboru odpowiednich kredek jakich użyjecie w dzisiejszej zabawie pozostawiamy Wam.

Każda z kolorowanek alfabetu została przez nas starannie zaprojektowana aby zachęcić Wasze pociechy do nauki litery J poprzez zabawę i odrobinę kreatywności. Staramy się aby każde obrazki były duże i wyraźne, co ułatwia prace szczególnie najmłodszym rocznikom. Na dole strony znajdziecie również kartę pracy za pomocą której poćwiczycie pracę nadgarstka ćwicząc pisownię litery J. Mamy nadzieję, że będziecie dobrze bawić się kolorując nasze obrazki i łatwiej będzie Wam poznać literę J i reprezentującą ją różne słowa.

Będzie nam miło jeśli podzielicie się linkiem do naszej strony z przyjaciółmi, nauczycielami, czy rodziną. Być może i oni znajdą tutaj coś dla siebie :) 

Szukasz materiałów i kolorowanek z pozostałymi literami alfabetu? Zajrzyj tutaj…