Kolorowanki Goofy

Kolorowanki Goofy to nasza propozycja dla dzieciaków, które uwielbiają Goofiego – jedną z najzabawniejszych i najbardziej rozpoznawalnych postaci produkcji Disneya.

Kolorowanki Goofy.

Wspólnie z naszymi dziećmi uwielbiamy oglądać zwariowane przygody Goofiego i jego przyjaciół. Dlatego też postanowiliśmy specjalnie dla Was zilustrować 18 kolorowanek, na których znajdziecie Goofiego podczas różnych zajęć i przygód. Każda z malowanek została przygotowana do wydruku w formacie A4 lub mniejszym. Aby wydrukować swoją kolorowankę Goofiego wystarczy kliknąć na jeden z poniższych obrazków i wybrać odpowiednia dla siebie opcję druku lub pobrania na dysk komputera.

Goofy jest naprawdę łatwy do pokolorowania, przygotujcie sobie ulubione kredki, flamastry lub farby i dołączcie do naszej kolorowankowej zabawy. Do wyboru macie dwie oficjalne wersje kolorystyczne; pierwsza ta filmowa, czyli pomarańczowy golf, czarna kamizelka i niebieskie spodnie oraz zielony kapelusz. Oraz druga wersja, którą spotykamy w komiksach; czerwony golf, czarna kamizelka, niebieskie spodnie i niebieski kapelusik. Goofy zawsze nosi białe rękawiczki, duże brązowe buty, ma czarną skórę i jasny pyszczek.

Pokoloruj Goofy’ego zgodnie z tymi wskazówkami, a będzie wyglądał jak w bajkach Disneya! To jaką wersję Goofiego wybierzecie zależy oczywiście od Was! Możecie połączyć obie lub stworzyć całkowicie nową wersję, zgodnie z tym co podpowiada Wam fantazja!

Bohater naszych dzisiejszych malowanek nieco niezaradny piesek Goofy po raz pierwszy szerokiej publiczności został zaprezentowany prawie 100 lat temu! A dokładniej w 1932 roku – początkowo jako postać drugoplanowa, jednak bardzo szybko spodobał się publiczności i stał się jedną z głównych postaci Walta Disneya, zaraz obok takich postaci jak Myszka Miki czy Kaczor Donald.

Kiedy skończycie kolorować, pokażcie nam swoje prace na naszych stronach na Facebooku i Instagramie. Jak zawsze już teraz nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć, jak pięknie pokolorowaliście Goofy’ego! Zachęcamy Was do częstego odwiedzania naszej strony w poszukiwaniu nowych kolorowanek. Staramy się na bieżąco wprowadzać nowości i aktualizować nieco starsze galerie, aby nigdy Wam się nie nudziło.