Kolorowanki Among Us nowość dla dzieci

Charakterystyczna oprawa graficzna, rozrywka sprawiająca wielką frajdę to podsumowanie zyskującej coraz większą popularność sieciowej gry Among Us. 

Among Us – co to takiego?

Jeśli jeszcze nigdy nie słyszeliście ani nie spotkaliście się wcześniej z Among Us i zastanawiacie się co to za produkcja już wyjaśniamy o co chodzi. W ogromnym skrócie jest to gra sieciowa polegająca na wzajemnej współpracy wszystkich graczy.

kolorowanki among us
W Among Us gracz wciela się w role astronauty, członka załogi, który musi zrealizować wspólnie z pozostałymi graczami szereg zadań. Jako członek załogi mamy na celu przygotować statek kosmiczny do lotu w międzygalaktyczną podróż. Jednak to nie wszystko, część osób z grupy to sabotażyści, którzy mają za zadanie pokrzyżować plany członków załogi, niszcząc elementy statku i eliminując pozostałych graczy, korzystając z nieuwagi grupy.  Członkowie załogi muszą w porę odkryć i unicestwić sabotażystów nim będzie za późno.

Kolorowanki Among Us
Kolorowanki Among Us

Kolorowanki z Among Us.

Rosnąca popularność gry na internetowych platformach owocuje również zainteresowaniem najmłodszej grupy graczy, przez co ogromną popularnością cieszą się również kolorowanki Among Us. Przygotowaliśmy dla Was kilkadziesiąt kolorowanek do druku z bohaterami Among Us. 

kolorowanka among us

Kolorowanki z Among Us, które przygotowaliśmy przestawiają scenki z statku kosmicznego, lub stacji kosmicznej na której mamy do wykonania szereg zadań, rozrzuconych po całej lokalizacji map. Zadania zarówno w grze jak i naszych kolorowankach to bardzo proste czynności. Takie jak przytrzymywanie przycisku w celu napełnienia zbiorników z benzyną, czy podłączenie kolorowych kabli.

Kolorowanki Among Us
Kolorowanka Among Us – naprawa kabli

Obok sabotażystów, nie sprzyjają nam również mieszkańcy kosmosu, mali kosmici mają bardzo zbliżony wygląd do kosmonautów. Wyróżniają się jednak długimi językami i ostrymi zębami. Na początku każdej rozgrywki w skutek losowania, zostajemy przydzieleni do poszczególnej grupy graczy.

Kolorowanki Among Us