Kolorowanki Brawl Stars nowość dla dzieci

Ciesząca się w ostatnich latach ogromnym zainteresowaniem gra mobilna Brawl Stars zawitała również na ŚwiatKolorowanek.pl.  Z myślą o najmłodszych fanach gry prezentujemy serię grafik: kolorowanki Brawl Stars dla dzieci.

Czym jest Brawl Stars?

Jest to gra dostępna na platformach App Store oraz Google Play i tutaj należy doszukiwać się źródła jej popularności. Łatwa dostępność oraz świetna grywalność sprawiają, że dzieci oraz dorośli chętnie sięgają po ten tytuł zarówno na smartfonach jak i tabletach. Kolejnym atutem obok świetnej grywalności oraz oprawy graficznej jest czas pojedynczej rozgrywki, który średnio trwa 2-3 minuty. To sprawia, że fani gry mogą wykorzystać każdą wolną chwilę w ciągu dnia i stoczyć krótką batalię z innymi graczami w sieci.

Postacie z Brawl Stars Kolorowanki
Postacie z Brawl Stars Kolorowanki

 

Brawl Stars kilkukrotnie zostało nominowane i nagradzane prestiżowymi nagrodami. Takimi jak m.in.:

  • najlepsza mobilna gra roku,
  • najlepsza gra e-sportowa,
  • oraz nominacja do najlepszej aplikacji sklepu Google Play.

Musimy przyznać, że w trakcie dokonania tak zwanego „rozeznania” :) gra pochłonęła również nas i nasze pociechy. Przez to nie mogliśmy jej pominąć w procesie tworzenia strony i tak powstały kolorowanki Brawl Stars. Chcielibyśmy abyście wspólnie z swoimi pociechami potraktowali je jako małą odskocznię od telefonu i tabletu. Kolorowanie to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, usprawnia zdolności motoryczne, poprawia koordynację, pobudza kreatywność i daje dzieciom sporo relaksu i oddechu od otaczającego ich wirtualnego świata. Dlatego też warto czasem odłożyć smartfona i sięgnąć np. po nasze arkusze do kolorowania.

Postacie z Brawl Stars Kolorowanka
Postacie z Brawl Stars Kolorowanka

 

Kolorowanki Brawl Stars za darmo.

Specjalnie z myślą o fanach gry Brawl Stars przygotowaliśmy mnóstwo kolorowanek z postaciami tej popularnej gry. Są to tak zwani „Zadymiarze”. Brawl Stars w tej chwili jest tematem na „topie”. Jest na ustach dzieci zarówno na placu zabaw, w przedszkolu oraz szkole. Każdy ma swoją ulubioną postać, z którą zdobywa kolejne poziomy, żetony i skrzynie z nagrodami niespodziankami (MegaBoxy).

Kolorowanka z BO - Brawl Stars
Kolorowanka z BO – Brawl Stars

Spośród wszystkich wojowników, znajdziemy również rzadkie do wylosowania postacie – są to tak zwane „Legendy”. Trzeba poświęcić naprawdę sporo czasu i przy odrobinie szczęścia otworzymy Megaboxa w którym znajdziemy jedną z Legend. W Świecie Kolorowanek, oferujemy Wam kolorowanki z legendarnymi wojownikami z Brawl Stars za darmo – są dostępne na wyciągnięcie ręki. Czy może być coś lepszego dla dziecka niż pokolorowanie swojego ulubionego bohatera?

Kolorowanka Brawl Stars dla małych i dużych.

Jak już wspominaliśmy gotowe do pokolorowania postacie z gry to gratka dla najmłodszych fanów. Poprzez kolorowanie mogą oni rozwijać swoją twórczość, wyobraźnię i kreatywność. Kolorowanki pozwalają dziecku się wyciszyć, odstresować i miło spędzić czas. Zachęcamy również dorosłych, którzy mogą dołączyć do zabawy i pomóc dziecku w kolorowaniu – pogłębiając tym samym wspólną więź i przy okazji dając sporo radości dziecku z wspólnej pracy.

brawl stars colt
Colt pobierz i wydrukuj

Kolorowanki BrawlStars do druku.

Reasumując dlaczego warto sięgnąć po nasze kolorowanki z Brawl Stars oraz innych popularnych gier i filmów dla dzieci? To łatwe! Dają one mnóstwo wspaniałej zabawy i rozrywki. Kolorowanki możesz pobrać na komputer lub smartfona całkowicie za darmo. Potem wystarczy tylko wydrukować na drukarce i gotowe! Cała masa doskonałej zabawy czeka na Was z kolorowankami Brawl Stars. Wybierzcie swoją ulubioną postać i do dzieła! Po zakończonej pracy możecie pochwalić się znajomym wieszając kolorowankę na lodówce, obok łóżka lub biurka w swoim pokoju.

Bull Brawl Stars
Bull Brawl Stars Zadymiarz
Jacky kolorowanka do druku
Jacky kolorowanka do druku

Wszystkie kolorowanki do druku z Brawl Stars znajdziecie na tej stronie.

Jesteśmy ciekawi, która kolorowanka będzie Waszą ulubioną. Zapraszamy również do częstego odwiedzania naszej strony – staramy się na bieżąco uzupełniać ją o nowe grafiki, tak aby nigdy Wam się nie nudziło :) Miłej zabawy!