KOLOROWANKI LITERA K

Kolorowanki litera K do druku

Zapraszamy Was dziś na kolejną przygodę po kolorowym świecie alfabetu, dzisiaj za pomocą naszych kolorowanek poznamy literę K. Zanim zaczniemy przygotujcie swoje ulubione kredki, farby lub mazaki oraz białe kartki na których wydrukujecie poniższe arkusze i karty pracy.

Kolorowanki litera K

Przygotowaliśmy dla Was kilkanaście kolorowanek z literą K – przedstawiających m.in. przedmioty oraz zwierzęta, których nazwy rozpoczynają się właśnie od tej litery. Znajdziecie u nas koparkę, kotka, konika, zabawnego kangurka i koalę, a także kaktusa, klocki lub kalafior. Staraliśmy się aby każda z naszych kolorowanek z literą k, była łatwa i przyjemna dla pokolorowania przez najmłodsze dzieci, żeby przyciągała detalami i zachęcała do nauki liter poprzez zabawę.

Często otrzymujemy od Was wiadomości, żeby nasze kolorowanki z alfabetem są lubiane przez dzieci, z uwagi na duże i czytelne wzory, tak więc również przy literze K staraliśmy się utrzymać ten trend. W dolnej części naszej kolekcji znajdziecie tak jak zawsze kartę pracy, która pomaga ćwiczyć pisownię litery K. Mamy nadzieję, że nasze malowanki z literą K dostarczą Wam mnóstwo radości podczas kolorowania i pomogą w łatwy i przyjemny sposób zapoznać się z literą K i słowami które sią na nią zaczynają. 

Zapraszamy do zabawy!

Będzie nam miło jeśli podzielicie się linkiem do naszej strony z przyjaciółmi, nauczycielami, czy rodziną. Być może i oni znajdą tutaj coś dla siebie :) 

Szukasz materiałów i kolorowanek z pozostałymi literami alfabetu? Zajrzyj tutaj…