Kolorowanki Pokemon Mewtwo

Dziś zabieramy Was do świata Pokemonów, gdzie będziecie mogli pobrać i wydrukować kolorowanki Mewtwo. Przed rozpoczęciem kolorowania przygotujcie ulubione kredki lub marker, w przypadku Mewtwo przydadzą się kolory szary i fioletowy.

Mewtwo jest legendarnym pokemonem ma fioletowo szare ciało oraz gruby fioletowy ogon. A jego ręce i nogi zakończone są okrągłymi zagrubieniami, na głowie ma dwa wyrostki przypominające nieco rogi. Jego uwydatniona klatka piersiowa przypomina naparstnik. Mewtwo ma charakterystyczne sino – purpurowe oczy, które podczas walki stają się niebieskie. 

Kolorowanki Pokemon Mewtwo

Specjalnie dla fanów tego wyjątkowego Pokemona stworzyliśmy ponad 10 darmowych kolorowanek z Mewtwo – możecie je pobrać i wydrukować za darmo. 

Kim jest Mewtwo?

Mewtwo ma supermoce, które pozwalają mu poruszać przedmiotami myślami i strzelać potężnymi, psychicznymi falami. Może nawet zmieniać swoją formę w coś jeszcze silniejszego, co nazywa się Mega Ewolucją, robiąc się jeszcze większym i mocniejszym! Został on stworzony przez naukowców, którzy użyli DNA innego, bardzo tajemniczego Pokemona o nazwie Mew. Mewtwo nie jest zbyt zadowolony z tego, że został stworzony do walki, i szuka swojego miejsca w świecie.

Sprawdź inne nasze malowanki z Pokemonami