Kolorowanki Między nami żywiołami

Masz ochotę na kolorową przygodę ze światem, gdzie żywioły ożywają? Jeśli tak, to nasze kolorowanki Między nami żywiołami będą idealne dla Ciebie! Znajdziesz tu mnóstwo obrazków do pokolorowania z Twojej ulubionej bajki Elemental (Między nami żywiołami), gdzie magia żywiołów miesza się z codziennym życiem.

Kolorowanki Między nami żywiołami

 

W naszych kolorowankach Między nami żywiołami możesz spotkać głównych bohaterów: Ember, która kontroluje ogień, i Wade’a, który jest żywiołem wody. Możesz pomóc im nabrać kolorów i przenieść je do ich magicznego świata. Wystarczy, że wydrukujesz poniższe malowanki i przygotujesz swoje ulubione farby, lub kredki.

Każda postać ma swój unikalny styl, więc możesz bawić się różnymi kolorami i metodami kolorowania. Może pokolorujesz strój Ember aby był jaskrawo czerwony jak ogniste płomienie? Możesz dodać trochę czerwonego brokatu. Zaś strój Wade’a – spokojny i błękitny jak jego żywioł – woda? Kombinuj do woli, przecież liczy się zabawa!

To jak, zaczynamy przygodę? Wystarczy wybrać coś z poniższych kolorowanek między nami żywiołami, które najbardziej Ci się podobają, i nic tylko drukować. Baw się dobrze, odkrywając magiczny świat żywiołów i dodając życie do Twoich ulubionych postaci z bajki Elemental!