Malowanki Pusheen i Sonic. Kolorowe nowości w Świecie Kolorowanek!

Kolorowanka LOL, Kolorowanka Sonic

W tym tygodniu mamy dla Was same dobre wiadomości i mnóstwo nowości. Przygotowaliśmy sporo nowych malowanek dla Waszych pociech z ich ulubionymi bohaterami. Kto już śledzi nasze profile na social mediach zapewne już wie, o jakie malowanki chodzi :) 

Na sam początek. Malowanki Pusheen.

W ubiegły weekend na naszej stronie zadebiutowały kolorowanki z przeuroczym kotkiem Pusheen, wręcz uwielbianym przez najmłodsze dzieci.

Pusheen odpoczywa kolorowanki pusheen
Kolorowanki Pusheen. Pusheen kolorowanki dla dzieci

Przygotowaliśmy dla Was i Waszych pociech ponad 20 malowanek prezentujących sympatycznego kotka w różnych zabawnych sytuacjach i miejscach. 

Pusheen na rybach z Tatą Kolorowanka
Kolorowanki Pusheen. Pusheen Tort urodzinowy

Malowanka Pusheen.
Idealna dla najmłodszych dzieci.

Każda malowanka Pusheen stworzona została z myślą o najmłodszych gościach naszego serwisu. Grube linie obrysu pomogą stawiać pierwsze kroki w kolorowaniu. Nie bójcie się eksperymentować z kolorami. Gwarantujemy Wam, że Kotek Pusheen wygląda świetnie w każdej kombinacji kolorystycznej.  

Wszystkie malowanki z uroczym kotkiem znajdziecie tutaj: kolorowanki Pusheen 

Malowanka SONIC.
Odwiedź i Pokoloruj świat gier wideo.

Kolejna nowość w Świecie Kolorowanek to znany i lubiany przedstawiciel gier wideo Sonic. Postać ponadczasowa, znana dzieciom i ich rodzicom. W ostatnim czasie przeżywająca swoją „drugą młodość” za sprawą gier na konsole i filmów dla dzieci.

Sonic Kolorowanka do druku (3). Kolorowanki Sonic
Sonic Miles Tails Prower - Kolorowanka do druku. Kolorowanki Sonic.

Sonic pojawia się w naszych malowankach wspólnie z swoimi przyjaciółmi, którzy towarzyszą mu w grach i serialach animowanych.

Staraliśmy się zróżnicować nasze arkusze do kolorowania tak aby każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Dlatego nie zwlekaj i już teraz wybierz się w fantastyczną przygodę do magicznego Świata Sonica, kolorując nasze Kolorowanki Sonic.

Sonic i diamenty Kolorowanka dla dzieci
Super Sonic Kolorowanka. Kolorowanki Sonic.

Malowanki LOL.
Magiczny świat laleczek w zasięgu ręki.

Kolejna nowość to kolejna już rozbudowa galerii na stronie Kolorowanki LOL.

Zainteresowanie malowankami z Laleczkami LOL jest tak duże, że nie możemy przejść obok niego obojętnie. Dlatego sukcesywnie dodajemy nowe arkusze do kolorowania, tak aby Wasze pociechy nie miały czasu na nudę :) Spójrzmy zatem na kilka wybranych nowości LOL.

Kolorowanka LOL Syrenka. Kolorowanki LOL.
Kolorowanka LOL Tiger Tygrysek dla dziewczynek. Kolorowanki LOL.

Malowanka LOL Syrenka.

Na jednym z naszych ostatnich filmów kolorowaliśmy wspólnie Laleczkę LOL – w stroju syrenki. Dziś udostępniamy Wam ją w dużej rozdzielczości do pobrania i wydrukowania. Mamy także malowankę „LOL Tiger Doll”.

Kolorowanka LOL Rugbystka dla dziewczynek
Kolorowanki LOL Surpsise. Pin Up Girl.

Malowanka LOL TIGER DOLL.

Obok kolorowanki LOL Tiger Doll, mamy dla Was malowankę z laleczką gotową do meczu rugby, w specjalnym sportowym stroju oraz LOL w stylu Pin Up. Z pewnością każda mała dziewczyna znajdzie tutaj coś dla siebie. Naturalnie zapraszamy Was po więcej na naszą stronę Kolorowanki LOL Surprise z darmowymi malowankami w dużej rozdzielczości.