Kolorowanka Halloween 25+ darmowych arkuszy

Halloween zbliża się wielkimi krokami. Kolorowanka Halloween może stać się zabawnym zajęciem na imprezie Hallowenowej w domu, szkole lub przedszkolu.

Zatem bawmy się w ten fantastyczny pełen niespodzianek wieczór z darmowymi kolorowankami Halloween. Nasze zabawne i czasem nieco upiorne kolorowanki skierowane są dla dzieci w każdym wieku. Arkusze zostały przygotowane do wydrukowania w formacie A4 ich wydruk nie powinien sprawić więc Wam problemów. 

Chwyć więc za kredki, kolorowe pisaki lub farby, ponieważ dziś pokolorujemy wspólnie kolorowankę Halloween.

Kolorowanki Halloween dla dzieci. Pobierz i wydrukuj za darmo.

Kolorowanka Halloween

Poniższe darmowe strony do kolorowania to świetny pomysł na zabawę dla dzieci w każdym weku. Dlatego polecamy je zarówno przedszkolakom jak i starszej młodzieży. Darmowa kolorowanka Halloween utrzyma świąteczny mroczny nastrój, a dzieci będą mogły wykazać się kreatywnością.

Czarownice, dynie, strachy na wróble i czarne koty, wszyscy oni wyszli na spotkanie aby bawić się z Wami na tych halloweenowych kolorowankach.

Darmowy zestaw kolorowanek na halloween.

Na początek prezentujemy trzy arkusze do kolorowania przygotowane z myślą o najmłodszych fanach kolorowania.

Pierwszy arkusz to zabawny duszek z dyniowym lampionem, rozświetlającym drogę. Duszek ma założony kapelusz z którego zwisa malutki pajączek.

Druga z kolorowanek przedstawia słodką sówkę, w przebraniu czarownicy, która postanowiła się z nami przywitać w gwiaździstą noc.

Trzecia kolorowanka to malutka wesoła czarownica, która przygotowuje miksturkę w swoim kociołku.

Grube linie obrysu i proste kształty zdecydowanie pomogą przedszkolakom w kolorowaniu tych zabawnych kolorowanek. Ponadto pozytywnie przedstawione postacie na kolorowankach na pewno nie przysporzą Waszym pociechom nocnych koszmarów :)

Pobierz i wydrukuj wszystkie kolorowanki Halloween z naszej strony.

Kolorowanki Dynie i strachy na wróble

Nasz kolejny zbiór rozpoczyna bardziej skomplikowana kolorowanka, której kolorowanie zajmie Wam zdecydowanie najwięcej czasu. To stojący na polu strach na wróble, zbudowany z starego kapelusza, gałęzi i wyrzeźbionych dyń. Choć z pozoru strach może wydawać się wesoły, na pewno żaden ptak nie odważy się na spotkanie z nim tej jesieni. Jak myślicie?

Druga z arkuszy, to kolorowanka z uchwyconą w locie wiedźmą. Pełnia księżyca tylko kumuluje halloweenowy nastrój – który jak widać, udziela się również przestraszonemu kociakowi :) Ciekawe kogo wiedźma odwiedzi tej nocy?

Czym było by Halloween bez szkieletów i cmentarza? No właśnie… dlatego dwa kościotrupy, tańczące na cmentarzu zamykają ten zbiór darmowych kolorowanek na halloween.

Kolorowanka Halloween dla dorosłych.

Aby zachęcić do wspólnego kolorowania również rodziców, przygotowaliśmy z myślą o Was kolorowankę Halloween dla dorosłych.

Są to meksykańskie cukrowe czaszki z kwiatowym wzornictwem. Mamy okazję je zobaczyć na maskach i figurkach które towarzyszą mieszkańcom Meksyku w trakcie celebracji dni Święta Zmarłych.

Nie bójcie się eksperymentować z kolorami, oddajcie wodzę wyobraźni, bądźcie kreatywni. Dla mieszkańców Meksyku to pora radości i szaleństwa, łącząca z sobą dwa światy – niech tak będzie również na tych kolorowankach.

Kolorowanki Halloween

To oczywiście tylko wybrane arkusze do kolorowania z Halloween. Wszystkie Kolorowanki Halloween znajdziecie klikając tutaj.

Podsumowując, koniecznie dajcie nam znać jaka jest Wasza ulubiona darmowa kolorowanka Halloween do wydrukowania! Będzie nam niezmiernie miło jak podzielcie się z nami zdjęciami Waszych pokolorowanych już rysunków na naszym facebooku.

Tymczasem, życzymy Wam Wesołego Halloween! Bawcie się dobrze!